Foto – LETA

“Latio”: janvārī nekustamo īpašumu darījumu skaits audzis par 2,6% 0

Pievieno LA.LV

2014.gada janvārī salīdzinājumā ar iepriekšējā gada janvāri kopējais visu veidu nekustamā īpašuma pirkuma darījumu skaits Latvijā pieaudzis par 2,6%, bet darījumu skaits ar mājokļiem – par 4,1%, liecina nekustamo īpašumu kompānijas “Latio” apkopoto Zemesgrāmatas datu analīze.

Fico pēc tikšanās ar Zelenski mainīja savas domas par došanos uz Putina parādi Maskavā
VIDEO. Automašīnai izrauts motors! Uz Jūrmalas šosejas avārija; pie stūres bijusi sieviete
VIDEO. Krievijas opozicionārs Kasparovs ukraiņiem norāda, kā ar vienu darbību dot “trīskāršu triecienu” Putinam un Krievijai
Lasīt citas ziņas

Rīgā mājokļu pirkuma darījumu skaits 2014.gada janvārī attiecībā pret pagājušā gada janvāri audzis par 4,9%, tai skaitā dzīvokļu darījumi – par 5,7%, bet savrupmāju darījumi samazinājušies par 1,2%.

Janvārī Rīgā notika nepilni 800 mājokļu pirkuma darījumu, ap 90% no tiem veidoja dzīvokļu darījumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jūrmalā šā gada janvārī salīdzinājumā ar pagājušā gada janvāri mājokļu pirkuma darījumu skaits palielinājies par 21,5%, tajā skaitā darījumi ar dzīvokļiem pieauguši par 15,7%, bet darījumi ar savrupmājām – par 42,9%. Janvārī Jūrmalā notikuši gandrīz 80 mājokļu darījumi, no tiem divas trešdaļas veidoja dzīvokļu darījumi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.