Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: LETA

“Latvenergo” izsolīs 93 transportlīdzekļus 0

Pievieno LA.LV

AS “Latvenergo” izsolīs 93 saimnieciskajā darbībā neizmantotus transportlīdzekļus, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Vairāk nekā puse no izsolāmajiem transportlīdzekļiem ir sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī, bet pārējie – vidējā stāvoklī. Transportlīdzekļu sākumcenas izsolē ir no 500 eiro līdz 24 000 eiro.

Izsole norisināsies 11.oktobrī plkst.9 Stopiņu novada Līčos, Rīgas ielā 14.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pieteikšanās termiņš dalībai izsolē ir līdz 2018.gada 8.oktobrim, plkst. 23:59, nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu uz e-pasta adresi: [email protected].

Informāciju par izsolē izsolāmajiem transporta līdzekļiem varat iegūt šeit.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.