FOTO: Flickr.com

“Latviešu sievietes seksuāli ir īstas tīģerienes” – Pēteris atklāj savu randiņu pieredzi 137

LA.LV saņēmām kādu interesantu vēstuli no vīrieša, kuram ir samērā plaša randiņu pieredze un bagāža ar neskatāmiem interesantiem piedzīvojumiem. Viņš aizdomājies par to, vai un kā latviešu sievietes seksuāli atšķiras no citu tautību pārstāvēm.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Daudzas viņa paustās atziņas šķiet gana interesantas, tāpēc publicējam! Šis ir īsts stāsts, LA.LV ir zināma minētā vīrieša identitāte, taču, tā kā viņš šobrīd ir laimīgās attiecībās, vēlējās savu uzvārdu paturēt slepenībā.

“Plaši ir izplatīts uzskats, ka krievietes, ukrainietes, baltkrievietes ir ļoti seksuālas, bet man šķiet, ka tas ir tikai mīts. Jā, šīs sievietes bieži ģērbjas izaicinošāk, nebaidās eksponēt savu seksualitāti, arī seksuālās attiecībās cenšas būt atvērtas, kamēr latvietes ir kautrīgākas. Bet man šķiet, ka šīs slāvietes ir kā demo versijas datorspēlēm. Viss ir labi, līdz sāc izmantot “pilno versiju”. Līdz ko ar viņām sāk veidot attiecības, parādās nesamērīgi augstas prasības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet es gribu teikt, ka latviešu sievietes nav mazāk kaislīgas. To apliecina gan mana, gan daudzu manu draugu pieredze. Jā, sākumā latviešu sievietes ir kautrīgas, baidās atvērties, bet brīdī, kad viņas atveras… Latviešu sievietes seksuāli ir īstas tīģerienes.

Latviešu sievietes ir krietni izvirtušākas par daudzām slāvietēm, gatavas daudz ko izmēģināt, eksperimentēt. Ne jau velti Rīgā ir salīdzinoši daudz intīmpreču veikalu!

Man ir kāds ļoti labs draugs, īsts brunču mednieks, vienā brīdī viņš sociālajos tīklos apzināti veidoja sev seksuālu tēlu, rakstīja, kāds meistars ir šajā jomā, kā viņam viss patīk, kāds guru viņš ir. Arī viņam bija interesantas atziņas par latviešu seksualitāti.

Ja latviešu sievieti izdodas “paķert” seksā, viņa ir gatava iet tālu, nav brīnums, ka dažkārt vīrieši to izmanto arī materiālu labumu gūšanai vai pat klajā krāpniecībā. Līdz ar to man ir secinājums: sievietes, kas ārēji ļoti eksponē savu seksualitāti ar mini svārkiem, seksīgiem dekoltē, augstpapēžu zābakiem reizēm ir mazāk jaudīgas nekā tās, kuras ārēji ir pieticīgas un vienkāršas.

Man šķiet, ka latviešu sievietes tomēr šajā jomā rīkojas nedaudz ačgārni. Ja slāvietes uzreiz sevi izrāda un piedāvā, savaldzinot vīrieti, vien vēlāk viņas atklāj, ka patiesībā no vīrieša vēlas arī dārgas dāvanas, ceļojumus un luksusa līmeņa dzīvošanu. Ar latvietēm ir otrādi – viņas vispirms izvirza prasības, demonstrē savu nepieejamību un tādēļ bieži vien kavalierus aizbiedē, nemaz netiekot nodemonstrēt visu to, dēļ kā vīrietim būtu vērts šo dāmu iekārot. Un likumsakarīgi – paliekot kā bez dāvanām, tā arī kārotā seksa!

Ja arī Tavos krājumos ir kādi aizraujoši randiņu un iepazīšanās stāsti vai vienkārši kādas pārdomas par dzīvi, vienmēr tās priecāsimies saņemt e-pastā un pastāstīt plašākai auditorijai. Raksti uz [email protected]!

LA.LV Aptauja

Vai piekrīti, ka latvietes seksuāli ir īstas tīģerienes?

  • Ooo jā!
  • Nedomāju, ka latvietes šajā ziņā kaut kā izceļas.
  • Neviens no pirmajiem atbilžu variantiem man neder, tāpēc spiežu šo.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.