Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: SCANPIX/AFP/LETA

Latvijā atkal izdos biznesa žurnālu “Forbes” 0

Pievieno LA.LV

ASV biznesa žurnāls “Forbes” nolēmis atjaunot žurnāla izdošanu Latvijā, sadarbojoties ar SIA “Business magazine”, ko izveidojusi bijusī “Forbes” Latvijas un Igaunijas izdevumu redaktore Katrīna Iļjinska, aģentūru LETA informēja Iļjinska.

Kokteilis
15 pārsteidzošas pazīmes, kas nemanāmi liecina – tava dvēsele jau piedzīvojusi citu dzīvi
Kokteilis
Vai zini, kuras zodiaka zīmes pārstāvis vienmēr izpildīs doto solījumu, bet kurš to aizmirsīs jau nākamajā dienā? 7
TV24
Pēdējie vārdi telefonā bija “lācis, lācis!” Linda Dombrovska komentē nelaimes gadījumu Polijā, kur lācis saplosīja sievieti 1
Lasīt citas ziņas

Pirmais “Forbes Latvija” žurnāls latviešu valodā ar tirāžu 10 000 eksemplāru sagaidāms maijā, rudenī to papildinās portāls un konferences. Žurnāla satura 60% veidos vietējie raksti, bet 40% – raksti no “Forbes” izdevumiem visā pasaulē.

“Jaunais “Forbes Latvija” uzsvērs digitālo risinājumu nozīmīgumu visdažādākajos biznesa sektoros un pievērsīs īpašu uzmanību veiksmīgākajām starptautiskajām kompānijām, kas ļaus vietējiem uzņēmējiem mācīties no globālas pieredzes,” sacīja “Forbes Latvija” izdevēja Iļjinska.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Forbes” zīmols aptver vairāk nekā 120 miljonus cilvēku visā pasaulē, veidojot 40 licencētus izdevumus 70 valstīs. “Forbes Media” zīmols ietver arī licences līgumus nekustamo īpašumu, izglītības un finanšu jomā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka 2018.gada augustā izdevniecība “SK Media” pārtrauca ASV biznesa žurnāla “Forbes” izdošanu Latvijā un Igaunijā. Izdošana pārtraukta, jo pēc licences līguma izpildes žurnāla “Forbes” izdevējs “Forbes Media LLC” un “SK Media” nevienojās par jauna līguma nosacījumiem.

“SK Media” izpilddirektors Arkādijs Šteimans iepriekš sacīja, ka kompānija ar “Forbes Media” sadarbojās astoņus gadus.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija 2017.gadā “SK Media” strādāja ar 269 754 eiro apgrozījumu, kas ir par 15,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa saruka par 27,8% un bija 1189 eiro.

Kompānija “Business magazine” reģistrēta 2018.gada martā, un tās pamatkapitāls ir divi eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Iļjinska.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.