Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Latvijā plāno no nākamā gada celt minimālo algu līdz 640 vai 700 eiro 0

Pievieno LA.LV

Labklājības ministrija (LM) plāno no 2023.gada celt minimālo algu līdz 640 vai 700 eiro, ceturtdien Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja labklājības ministrs Gatis Eglītis (K).

Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
Kāda jēga darba laikam, ja, ieejot veikalā, paveras šāds skats? Pircēji ir neizpratnē par vasaras “karstāko” preci 4
Putins baidās no Šoigu jaunākā plāna, vēsta Eiropas izlūkdienesti
Lasīt citas ziņas

Pēc viņa paustā, tas būtu viens no atbalsta pasākumiem iedzīvotājiem cenu kāpuma dēļ, taču Eglīša vērtējumā, 640 eiro varētu būt pieņemamākais variants, bet celt no 500 eiro līdz 700 eiro varētu būt par strauju.

Viņš norādīja, ka minimālās algas celšanas esot bijis plašs atbalsts, taču tas varētu būt realizējams no 1.janvāra un priekšlikumu skatīs, sākot darbu pie nākamā gada budžeta izstrādes.

CITI ŠOBRĪD LASA
Patlaban gan vienošanās koalīcijā vēl nav panākta.

Vienlaikus ministrs atgādināja, ka šogad turpinās mājokļa atbalsta forma, kurā valsts līdzfinansē 50% apmērā izdevumus, kas saistīti ar mājokļa pabalstiem.

Kā ziņots, valdība plāno izstrādāt mērķētu atbalsta mehānismu tiem, kam šajā laikā tas nepieciešams, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Viņš pauda, ka tas tiks sniegts papildus jau apstiprinātajam un spēkā esošajam 450 miljonu eiro atbalstam energoresursu cenu sadārdzinājuma kompensēšanai.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI