"Latvijas Avīzes" redakcijas jaunās mājas

Fotoreportāža: “Latvijas Avīzes” redakcija pārceļas uz jaunām mājām 4

Marta vidū viens no vadošajiem Latvijas mediju uzņēmumiem AS “Latvijas Mediji”, kas izdod laikrakstu “Latvijas Avīze” un citus drukātos izdevumus, pārcēlās uz jaunām un modernām biroja telpām Rīgā, Toma ielā 4, portāls LA.LV noskaidroja uzņēmumā.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

Jaunajā birojā ir modernas atvērtā tipa kopstrādes telpas, kas ļaus nodrošināt ērtāku komunikāciju, efektīvāku ikdienas darbu un procesu norisi, stāsta uzņēmuma pārstāve Linda Rumka.

Tas pilnībā aprīkots ar jaunām un modernām mēbelēm, kuras izgatavotas pēc uzņēmuma pasūtījuma un tajā ir viss nepieciešamais gan kvalitatīvam darbam, gan atpūtas brīžiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

AS “Latvijas Mediji” valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis: “Pēc uzņēmuma darbu optimizācijas un pāreju uz darbu attālināti, līdzšinējās biroja telpas mums kļuvušas daudz par lielu, Tāpēc esam pieņēmuši lēmumu pārcelties uz jaunu biroju. Lielākā daļa uzņēmuma darbinieku šobrīd strādā attālināti, lai ievērotu visus drošības pasākumus.

Pēc ierobežojumu atcelšanas darbiniekiem būs iespēja atgriezties darbam klātienē modernā un jaunā birojā. Uz plašākām telpām tuvākajā laikā pārvāksies arī uzņēmuma Realizācijas nodaļa. Esam krietni kāpinājuši ražošanas apjomus, tāpēc nepieciešamas arī lielākas noliktavas. Ceru, ka jaunie darba apstākļi iedvesmos jaunām un radošām idejām visus mūsu darbiniekus.”

Uzņēmuma AS “Latvijas Mediji” fiziskā un juridiskā adrese turpmāk būs Toma iela 4, Rīga, LV 1003.

AS “Latvijas Mediji” izdod laikrakstu “Latvijas Avīze”, žurnālus “Mājas Viesis”, “Praktiskais Latvietis”, “Praktiskie Rokdarbi”, “Agro Tops”, “Medības”, “Planētas Noslēpumi”, “Lielais Loms”, “Padoms Rokā”, “Spīgana”, “Skola & Ģimene”, kā arī kalendārus un grāmatas visplašākajam lasītāju lokam. Žurnālus un kalendārus izdevniecība ražo arī Igaunijas un Lietuvas tirgum.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.