EPA/LETA

Otrā ceturtdaļa 2

Otrās ceturtdaļas sākumā Šteinberga vēl izvirzīja Latvijas izlasi vadībā ar 19:12, tomēr nākamās piecas minūtes Latvija palika bez punktiem un sestajā minūtē nokļuva iedzinējos ar 20:21. Tomēr mazrezultatīvas bija abas komandas un astotajā minūtē pēc skaistas Elīnas Babkinas piespēles Latvija jau atkal bija priekšā ar 24:21.

Dzimšanas gada pēdējā ciparā slēpjas svarīgs vēstījums – piederība stihijai
Tavars: “Bailēs no militāriem draudiem pietiekoši situētas ģimenes pieņem lēmumu pārcelties tālāk no iespējamās frontes līnijas”
“Neviens nezina, kā viņu ārstēt…” izmisusi ģimene lūdz sabiedrības atbalstu mazā Roberta ārstēšanai
Tomēr puslaika beigas Latvija aizvadīja ļoti neveiksmīgi – līdz puslaika beigām Krievijas izlase veica izrāvienu 13:0, piecus no tiem iemetot pēdējās piecās sekundēs, kad iemeta divus soda metienus un pustālo raidījumu pēc Šteinbergas nesportiskās piezīmes. Pēc 20 spēlētām minūtēm Latvija bija iedzinējos ar 24:34.