Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas izlases aizsargs tiek noraidīts no laukuma Polijā 0

Latvijas futbola izlases aizsargs Igors Tarasovs otrdien nopelnīja sarkano kartīti jeb noraidījumu Polijas kausa izcīņas mačā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Brīdina par iespējamu katastrofu: Eiropu klusi iekaro “supermonstru” armija, kas posta ceļus un elektroapgādi
Kokteilis
atbrīvoties no ļaunās acs un atjaunot spēku: rituāli katrai zodiaka zīmei
Lasīt citas ziņas

Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask” kausa 1/16 fināla mačā izbraukumā ar 3:0 (2:0) pārspēja valsts pēc spēka otrās līgas komandu Bitovas “Drutex-Bytovia”.

Latvijas aizsargs šosezon “Šlask” sastāvā tiek ļoti epizodiski, jo Polijas līgas mačos laukumā nav devies jau kopš 21.jūlija. Tiesa, spēļu praksi ietekmējušas arī veselības problēmas. Tomēr otrdien viņš devās Vroclavas komandas sākumsastāvā, tomēr 75.minūtē nopelnīja sarkano kartīti un atstāja vienību mazākumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tarasovam atstājot laukumu, rezultāts bija 2:0 par labu “Šlask”.

Polijas kausa astotdaļfinālu sasniegusi arī vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka”, kas viesos ar 1:0 (0:0) uzveica pēc spēka ceturtās līgas vienību “Huragan Morag”. “Arka” pamatvārtsargam šajā spēlē tika dota atpūta, tāpēc viņš duelim nebija pieteikts.

Polijas kausa 1/16 finālu sasniegušas arī Latvijas uzbrucēju Valērija Šabalas un Vladislava Gutkovska pārstāvētās otrās līgas komandas attiecīgi Belsko-Bjalas “Podbeskidzie” un Ņidzicas “Termalica”, kas savus mačus aizvadīs trešdien.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.