Publicitātes attēls

Latvijas Pasts mazajiem uzņēmumiem piedāvā eksporta komplektu 0

Latvijas Pasts izstrādājis īpašu biznesa komplektu juridiskām personām – vidējiem un maziem uzņēmumiem, kas savas preces pasta sūtījumos bieži sūta uz ārvalstīm, informē uzņmēmums.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Biznesa komplektā ietilpst speciāli pielāgoti tarifi sūtījumiem uz ārzemēm un personīgais sadarbības partneris sūtījumu jautājumos no Latvijas Pasta puses.

Izmantojot šo pakalpojumu, mazie un vidējie uzņēmumi var būtiski optimizēt savas sūtījumu izmaksas atkarībā no to skaita un sūtīšanas biežuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas Pasts līdz 2020.gada 29.martam aicina vidējos un mazos uzņēmumus pieteikties īpašam biznesa komplekta piedāvājumam, kurā ietilpst vairākas izdevīgas priekšrocības: īpaši pielāgoti tarifi eksporta sūtījumiem un personīgais klientu attiecību konsultants sūtījumu jautājumos. Pirmos trīs mēnešus pēc līguma noslēgšanas Latvijas Pasta kurjers klienta sūtījumus bez maksas paņems no jebkuras vietas Latvijā – darbnīcas, biroja, dzīvesvietas vai citas klientam ērtas adreses, tādējādi ietaupot laiku, kas tiktu pavadīts pasta nodaļā, nododot sūtījumus.

Piesakoties pakalpojumam, uzņēmums sūtījumus varēs digitāli noformēt Latvijas Pasta interneta pašapkalpošanās vietnē https://new.manspasts.lv/, kas ir ērti un ātri izmantojams risinājums jebkurā klientam izdevīgā vietā un laikā.

Informācija par reģistrētu sūtījumu un tā statusu tiek publicēta jau no pasta sūtījuma nodošanas brīža, savukārt sūtījumu izsūtīšana no Latvijas notiek 24 stundu laikā.

Īpašajam piedāvājumam klients var pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu tiešsaistē https://biznesakomplekts.lv/.

Pēc anketas aizpildīšanas vienas stundas laikā ar klientu sazināsies Latvijas Pasta klientu attiecību konsultants, kas pastāstīs par īpašo piedāvājumu un ieteiks piemērotāko risinājumu. Klientu konsultants sagatavos līgumu un iepazīstinās ar sūtījumu noformēšanas sistēmu Latvijas Pasta interneta pašapkalpošanās vietnē https://new.manspasts.lv/.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.