Mūziķis un TV personība Lauris Reiniks

Šausmas! Apmaldījies trīs priedēs. Žēl, tāds lāga čalis izskatījās…Soctīklotāju nežēlastībā kritis Lauris Reiniks. Ko mūziķis sastrādājis? 122

Dziedātāja Laura Reinika ieraksts platformā X sacēlis pamatīgu vētru sociālajos tīklos. Daži pat draud turpmāk ignorēt mūziķi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

8. jūlijā vietnē X mūziķis rakstīja: “Padomājiet, kurā grupā jūs esat, bet es esmu sapratis, ka TIEŠI tviterī ir cilvēki, kas pamatojoties uz patriotisma idejām, pauž reāli nacistiskas idejas. Jūs neesat patrioti, jūs esat apmaldījušies vai vienkārši ļauni. Un es nāku no tiešām patriotiskas ğimenes.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Ieraksts izraisījis pamatīgu sašutumu. Kāds vietnes X lietotājs raksta: “Nosauc konkrēti, kuri ir tie, kas pauž nacistiskas idejas”? Tātad tie, kas 80-tajos protestēja pret metro būvniecību, lai padomju vara neievestu strādniekus no PSRS, bija nacisti?”

Neizpratnē ir arī žurnāliste Elita Veidemane: “Kādas nacistiskas idejas un kuri cilvēki tās pauž? Laurīt, tu gadījumā neesi apmaldījies terminos? Paskaties vārdnīcā, ko nozīmē nacisms un ko nozīmē nacionālisms.”

Sašutusi ir arī publiciste Liāna Langa:” Nevienu TV šovu Laura Reinika vadībā vairs neskatīšos. Reinika gvelšana ir krimināla. Tā notiek, kad popmūziķi sāk runāt par politiku. LOL OMG Viņi sevi ierauga TV ekrānā un diemžēl sajūtas kompetenti gvelzt un apvainot cilvēkus. Šausmas!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.