Aktrise Gvineta Paltrova tiesas zālē

FOTO. Lauztas ribas, galvas trauma un bezsamaņa: kinozvaigzne Gvineta Paltrova nonākusi tiesas zālē, viņai izvirzītā apsūdzība smaga 17

50 gadus vecā Holivudas kinozvaigznes Gvineta Paltrova nonākusi tiesas zālē. Pret viņu apsūdzību izvirzījis 76 gadus vecais ārsts Terijs Sanders, kurš apgalvo, ka pēc “saskriešanās” ar aktrisi slēpošanas trasē viņš guvis nopietnas galvas traumas.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Šķiet, šī tiesa ir ievilkusies, jo incidents, kad Paltrova ietriecās vīrietī, noticis 2016.gadā. Tagad viņš no aktrises pieprasa 250 000 ASV dolāru par morālo kaitējumu. Kopumā, ja aktrise tiesā zaudēs, viņai būs jāmaksā aptuveni 450 000 ASV dolāru, ieskaitot tiesas izdevumus.

Paltrova un Sanders tiesas zālē sēdēja viens otram pretim, kamēr abu advokāti izklāstīja abu pušu lietas.

CITI ŠOBRĪD LASA
Ārsts Terijs Sanders pēc “saskriešanās” ar aktrisi guvis nopietnas traumas.
Ārsts Terijs Sanders pēc “saskriešanās” ar aktrisi guvis nopietnas traumas.

Incidents notika 2016.gadā Jūtas štata kalnu slēpšanas kūrortā. Ārsts apgalvo, ka Paltrova esot bijusi “nekontrolējama” un ietriekusies viņā ar lielu ātrumu. Saskaņā ar apsūdzību, tā rezultātā vīrietis guvis smadzeņu traumu, četras lauztas ribas, sāpes, pārdzīvojumus un emocionālu stresu pēc visa notikušā.

Sandersa advokāts Laurens Batlers paziņoja, ka aktrises uzmanība, visticamāk, esot tobrīd pievērsta viņas bērniem, kuri klaigājuši: “Mammu, mammu, skaties, kā es slēpoju!”. “Viņa uz slēpēm, lielā ātrumā ietriecās Terijam Sandersam mugurā. Sanders nokrita ar seju sniegā un zaudēja samaņu,” – paziņoja ārsta advokāts.

Bet aktrises advokāts Stīvens Ouenss pasmējās par šo liecību, sakot: “Mēs uzskatām, ka tās ir muļķības.” Jo Paltrova uzskatot, ka tieši viņš bija tas, kurš esot ietriecies aktrisē un viņa šo tiesu vēlas uzvarēt, pieprasot par to simbolisku kaitējuma apmaksu – 1 ASV dolāru, raksta izdevums “Fox News”.

Tiek gaidīts, ka tiesā liecības sniegs aktrises tuvinieki, ar kuriem viņa todien kopā atpūtās slēpošanas kūrortā – 52 gadus vecais vīrs Breds, 18 gadus vecā meita Epla un 16 gadus vecais dēls Mozus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.