Kultūra
Teātris un kino

Leļļu teātra vadība atturīga par nākotnes prognozēm0


Vilnis Beķeris.
Vilnis Beķeris.
Foto: Sintija Zandersone / LETA

Daļējā dīkstāvē esošā Latvijas Leļļu teātra vadība gaida turpmākos valdības lēmumus, bet līdz tam atturīgi izsakās par teātra nākotnes darbu.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Leļļu teātra direktors Vilnis Beķeris, ārkārtējās situācijas laikā arī Leļļu teātrim klājas tāpat kā citiem, proti, līdz 14.aprīlim teātris atrodas daļējā dīkstāvē. Tas vairāk attiecas uz aktieriem, savukārt teātra darbnīcu darbinieki, cik iespējams, strādā attālināti, bet daži – teātrī uz vietas. Līdzīgi šajā laikā strādājot arī iestādes administrācija.

Runājot par iespējamo ārkārtējās situācijas pagarināšanu un tās ietekmi uz teātri, Beķeris norādīja, ka ir neskaitāmi varianti, kā iziet no situācijas, bet pagaidām esot pārāk maz zināmo un pārāk daudz nezināmo. Viņš uzsvēra, ka teātra vadība gaidīs turpmākos valdības lēmumus, jo patlaban neviens nevar prognozēt, kā situācija attīstīsies tālāk.

Saistītie raksti

“Tas, kā mums var nākties pārdzīvot šo periodu, ir sarežģīts mehānisms. Patlaban būtu bezatbildīgi kaut ko stāstīt, jo patlaban nav informācijas par tālāko,” uzsvēra teātra direktors.

Kā ziņots, Covid-19 pandēmijas dēļ no 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā aizliegti publiski pasākumi ar cilvēku pulcēšanos, tāpēc nenotiek arī virkne kultūras un izklaides pasākumu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto
2 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
6 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad
2 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Postošais sprādziens Beirūtā radījis jautājumus par drošību Latvijas ostās
2 stundas