Foto: LETA

Lidostā “Rīga” nākamnedēļ sagaidīs pirmo tiešo čarterlidojumu no Dienvidkorejas 0

Pievieno LA.LV

Lidostā “Rīga” piektdien, 24.maijā, tiks sagaidīts pirmais tiešais komerciālais čarterlidojums no Dienvidkorejas galvaspilsētas Seulas, aģentūru LETA informēja AS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” pārstāve Laura Karnīte.

“Jūs apgānījāt latgaliešu gadu desmitiem aizlūgtu svētnīcu!” Rinkēvičs Aglonā uzrunā ticīgos, taču pēc tam pār savu galvu saņem pārmetumu kaudzi
Apnicis savs darbs? 7 iespējas, kā pelnīt naudu no mājām 2
Vangas pareģojumi 2026. gadam: divi jau esot piepildījušies. Kas mūs vēl sagaida?
Lasīt citas ziņas

Svinīgā sagaidīšana notiks plkst.17.55 un to nodrošina lidsabiedrība “Korean Air”.

Lidojumu organizē viena no Korejas lielākajām tūrisma aģentūrām “Hanjin Travel”.
CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka “Starptautiskā lidosta “Rīga”” apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 60,787 miljoni eiro, kas ir par 11,3% vairāk nekā 2017.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 2,9 reizes un sasniedza 10,022 miljonus eiro.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.