“TTT Rīgas” basketbolistes Eirolīgas spēlē zaudē grandam no Krievijas Jekaterinburgas “UGMK” 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

“TTT Rīgas” basketbolistes Eirolīgas spēlē vakar viesos ar 60:75 zaudēja grandam no Krievijas Jekaterinburgas “UGMK”.

Pēc puslaika Mārtiņa Gulbja padotajām bija astoņu punktu deficīts, tāds saglabājās arī pirms pēdējām desmit minūtēm, kuru ievadā viešņas spēja pietuvoties līdz divu metienu tiesai. Tad gan Urālu vienības zvaigznes palielināja apgriezienus un nokārtoja kārtējo uzvaru.

“UGMK” zaudējumus piedzīvo vēl retāk nekā ir Ziemassvētki, Eirolīgā iepriekšējais bija pirms diviem gadiem Rīgā, tāpat viens oktobrī cīņā par Eiropas Superkausu pret “Valencia”.

“TTT Rīgas” rindās rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Žasmīne Tomasa, bet Vanesas Jasas rēķinā 14. Mājiniecēm 2019. gada Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas čempione un fināla vērtīgākā spēlētāja Emma Mēsemana sakrāja 22.

Rīdzinieces ar trim uzvarām astoņās spēlēs A grupā ieņem piekto vietu no astoņām vienībām. Nākamais mačs 15. decembrī mājās pret grupas vicelīderēm, Spānijas čempionēm “Perfumerias Avenida”, kam oktobrī viesos piekāpās ar 42:71.