Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: SHUTTERSTOCK

Lielbritānijā notverts iepriekš no valsts par zādzībām deportēts latvietis 1

Lielbritānijā notverts noziedznieks no Latvijas, kurš iepriekš ticis deportēts, bet tagad nelegāli atgriezies Bostonā, vēsta laikraksts “The Lincolnite”.

Kokteilis
Šajos 6 gados dzimušie ir patiesi unikāli: astrologi viņus dēvē par zvaigžņu sēklām
TV24
Kārlis Daukšts: Trešais pasaules karš var izcelties nevis Ukrainā, bet…
Kokteilis
Svari ienes mieru, bet Zivis pasauli padara siltāku! Kas katru horoskopa zīmi padara unikālu un neaizstājamu? 1
Lasīt citas ziņas

27 gadus vecajam Andrejam Gricānam 2013.gadā saistībā ar 60 zādzību plānošanu Lielbritānijā tika piespriests cietumsods. Pēc tā izciešanas Gricāns tika deportēts uz Latviju, liedzot desmit gadus atgriezties Lielbritānijā.

Policija atklāja, ka Gricāns atgriezies Lielbritānijā, un aizturēja viņu Bostonā. Gricāns pašlaik ir cietumā, bet pēc tam tiks no Lielbritānijas atkal izraidīts.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.