Publicitātes foto

Lielbritānijā pirmi reizi streiko “McDonald’s” darbinieki 0

ASV ātrās ēdināšanas giganta “McDonald’s” darbinieki Lielbritānijā pirmdien pirmo reizi rīko streiku, lai protestētu pret atalgojumu un darba apstākļiem uzņēmumā.

Reklāma
Reklāma
Drošākās un nedrošākās Latvijas pilsētas, kur atrasties “X” stundā: mākslīgā intelekta prognoze
Šausminošs atklājums Latvijā: dzīvoklī atrasta sieviete, kas mirusi pirms 4 gadiem
Kokteilis
10. jūlijā mūs apspīdēs Briežu pilnmēness – tas īpašā veidā ietekmēs visas zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Aptuveni 40 kompānijas darbinieki pulcējās pie diviem restorāniem Kreifordā, Londonas dienvidaustrumos, un Kembridžā, bet vēlāk piedalījās protestā pie parlamenta ēkas.

Darbinieki pieprasa stundas samaksu desmit sterliņu mārciņu (11 eiro) apmērā, arodbiedrības atzīšanu un izbeigt izmantot nulles stundu līgumus, kas darbiniekiem neparedz minimālās darba stundas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr “McDonald’s” norāda, ka streikā piedalījies vien mazāk nekā 0,01% no tā kopējo darbinieku skaita un 86% strādājošo izvēlējušies elastīgos līgumus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.