Foto – LETA

Lielbritānijā traģiski gājusi bojā liepājniece 0

Lielbritānijā autoavārijā traģiski gājusi bojā liepājniece, kura uz ārzemēm pārcēlās pirms vairākiem gadiem, raksta portāls “liepajniekiem.lv”.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Veselam
Apnicis maksāt simtiem eiro par zobu labošanu? Zobu pastās meklē vienu sastāvdaļu – tavi zobi par to būs pateicīgi 1
Lasīt citas ziņas

Bojāgājušās 46 gadus vecās Ilze māte portālam pastāstīja, ka meitas mirstīgās atliekas ir kremētas un urna tiks nogādāta Latvijā. Pēdējos piecus gadus Ilze dzīvoja kopā ar draugu ārzemēs, strādāja un sūtīja naudu mājiniekiem. Sievietei ir divas meitas.

Auto ar četriem cilvēkiem avarēja pa ceļam uz mājām netālu no Pīterboro, iebraucot ūdenstilpnē. Dzīvību zaudēja divas sievietes, kas sēdēja mašīnas aizmugurē. Savukārt diviem vīriešiem izdevās izkļūt no spēkrata un izglābties.

CITI ŠOBRĪD LASA

21 gadu vecajam automašīnas vadītājam izvirzītas apsūdzības bezatbildīgā braukšanā, kā rezultātā iestājusies cilvēku nāve, vēsta portāls, atsaucoties uz ārzemju medijiem.