Foto – LETA

LPF līderis Siliņš rudenī startēs Saeimas vēlēšanās no ZZS saraksta 3

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) līderis Andris Siliņš rudenī startēs 12.Saeimas vēlēšanās no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātu kandidātu saraksta Vidzemē, pastāstīja Siliņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“50 tūkstoši cilvēku un hītu nav! Un tie sadzērušies fani!” “Prāta Vētras” koncerta apmeklētāji izsakās par lielkoncertu Mežaparkā
“Tas bija kas draudīgs, bariņš melnādaino apstājās un…!” sieviete dalās ar Ogres svētkos redzēto
Kokteilis
Cilvēkiem, kas dzimuši šajos četros datumos, piemīt īpaša spēja dziedināt citus 13
Lasīt citas ziņas

“Bez politikas tos jautājumus, ar ko nodarbojas Pensionāru federācija, atrisināt nevar. Iespaidot lēmumu pieņemšanu, ja izdodas tikt Saeimā, tas ir daudz efektīvāk,” uzskata Siliņš.

Siliņš nevienā no ZZS sastāvā esošajām partijām stāties negrasās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš plāno turpināt vadīt arī federāciju. Pirmdien organizācijas domes vairākums nobalsoja par to, ka Siliņš var turpināt darbību federācijas priekšsēdētāja amatā.

Pensionāru federācijas vieni no sarunu partneriem ir Labklājības ministrija, un arī labklājības ministrs Uldis Augulis pārstāv ZZS, taču Siliņš neuzskata, ka tas radīs interešu konfliktu.

“Mums ar Auguli nav jākonfliktē, bet jāmeklē problēmu risinājumi,” viņš atbildēja.

12.Saeimas vēlēšanas notiks oktobrī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.