Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa saka uzrunu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai par godu sasauktajā svinīgajā Saeimas sēdē.
Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa saka uzrunu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai par godu sasauktajā svinīgajā Saeimas sēdē.
Foto-LETA

Pensionārus aizskar spīkeres teiktais par tiem, kuri Latvijā ir patrioti 11

Daļu pensionāru aizskāris Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V) sacītais 4.maijā, ka spēcīga vidusšķira ir vienīgā, kas var veidot augsni patriotismam, un valsts patrioti ir tie, kuriem ir ko zaudēt, atzina Latvijas Pensionāru federācijas līderis Andris Siliņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Tāpēc dome pirmdien, 19.maijā, balsos, vai Āboltiņai nosūtīt pensionāru viedokli par viņas izteikumiem.

“Sagatavosim izskatīšanai domes sēdē paziņojumu sakarā ar Āboltiņas kundzes izteikumiem par to, ka tikai cilvēki, kam ir ko zaudēt, var būt savas valsts patrioti. Iznāk tā, ka pensionāriem jau nav nekas ko zaudēt, viņi nevar būt patrioti. Tas cilvēkus ir aizskāris,” par reakciju uz šiem izteikumiem stāstīja Siliņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neatkarības atjaunošanas gadadienas svinīgajā uzrunā spīkere skāra arī sāpīgo sociālās nevienlīdzības jautājumu, atzīstot, ka Latvijā tas joprojām ir ļoti augsts un kura mazināšanu valdība uzskata par savu prioritāti.

“Mums ir vajadzīga spēcīga vidusšķira, kura vienīgā var veidot augsni valstiskai apziņai un patriotismam. Mūsu patrioti ir un būs tie, kuriem Latvijā ir, ko zaudēt. Un jo vairāk tādu būs, jo drošāka un spēcīgāka būs mūsu valsts,” uzrunā sacīja Āboltiņa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.