LVM tūrisma un atpūtas centrs “Spāre”

LVM tūrisma un atpūtas centrs “Spāre” aicina viesos 0

Siltās un saulainās vasaras dienas vilināt vilina sapakot somas un kopā ar ģimeni doties atpūsties pie dabas. Tiem, kuri vēlas izzinošu, aktīvu un komfortablu piedzīvojumu, noteikti vērts apmeklēt AS “Latvijas valsts meži” (LVM) tūrisma un atpūtas centru “Spāre” gleznainā Gulbju ezera krastā. “Mēs piedāvājam tiešām lielisku atpūtu gan makšķerniekiem, gan ūdens prieku cienītājiem, gan tiem, kuriem tīk meža miers un klusums,” saka viesu mājas pārzine Nansija Grīnberga-Ivāne.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

“Spāre” atrodas Talsu novada Ģibuļu pagasta Dumbros, tikai piecu kilometru attālumā no Usmas ezera. Atpūtnieki var izvēlēties sev piemērotāko no astoņiem viesu namiņiem, kuri izvietoti gar pašu ezera krastu, ir labiekārtoti pilnvērtīgai atpūtai un uzņem viesus visu gadu. “Ir divi piecvietīgi namiņi, četri sešvietīgi un divi astoņvietīgi namiņi, kuri visi ir lieliski piemēroti lielākām vai mazākām  ģimenēm un draugu kompānijām. Sešvietīgais trīsstāvu namiņš piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tajā ierīkots pacēlājs uz otro stāvu, arī ieeja mājā pielāgota ratiņkrēslam. Pieejami arī četri numuriņi kompleksa galvenajā mājā, tāpat piedāvājam telpas semināru, konferenču, vai nelielu svinību rīkošanai,” stāsta Nansija Grīnberga-Ivāne. Dodoties atpūsties uz “Spāri”, par mājas mīluļu pieskatīšanu nav jāuztraucas, viņus droši var ņemt līdzi. Protams, par savu mājdzīvnieku uzvedību viesi ir atbildīgi paši.

Makšķerēšana un citi aktīvās atpūtas prieki

CITI ŠOBRĪD LASA

Atpūtnieku rīcībā ir laivu, ūdensvelosipēdu un SUP dēļu noma, sauna un piknika vietas, bet makšķerniekus priecē makšķerēšanas iespējas Gulbju ezerā. Tiesa, lai ļautos šim priekam, sākumā jāiegādājas licence makšķerēšanai Gulbju ezerā. To iespējams izdarīt tikai www.manacope.lv. Tāpat katram makšķerniekam jābūt arī Makšķernieka kartei.

Nansija Grīnberga-Ivāne teic, ka makšķerēšana ir viena no iecienītākajām tūrisma un atpūtas centra viesu nodarbēm, tomēr lielākoties viesi izvēlas apvienot vairākus izklaides un aktīvās atpūtas veidus. Ģimenēm ar bērniem ļoti patīk digitālā vides spēle “Meža dēkainis”. Šajā pārgājienā par mežu var uzzināt daudz jauna, piemēram, kā nomērīt koku, atpazīt jaunaudzi, arī pamanīt un atpazīt dažādus kokus. Tāpat jāveic arī dažādi sportiski vingrinājumi un jāatrod kontrolpunkti. Spēle ikvienam bez maksas ir pieejama mammadaba.lv vietnē sadaļā “dēkainis”. Lai baudītu šo interaktīvo un aizraujošo dabas piedzīvojumu, vajadzīga uzlādēta viedierīce ar GPS funkciju un laikapstākļiem piemērots apģērbs un apavi. Taču tas nav vienīgais “mežā iešanas” piedzīvojums.

“Mežā, kurš ieskauj “Spāri”, ir divi aptuveni septiņus kilometrus gari maršruti. Pa tiem var apiet apkārt Gulbju ezeram vai aiziet kājām līdz Ūdrkalna skatu tornim. No 26,5 metrus augstā torņa skatu laukuma var redzēt Usmas ezeru, tā salas un Usmas ieplakas mežu masīvus, Stendi, Mundigciemu, skaidrā laikā arī Talsus. Vakaros no tā redzams Talsu pilsētas apgaismojums un vēja ģeneratoru gaismas pie Ventspils,”  tā Nansija Grīnberga-Ivāne.

Gulbju ezerā var peldēties – ezers ir sekls, un tā dibenu klāj ūdenszāles. Izteiktas smilšainas pludmales pie ezera gan nav, bet ērti peldēties iespējams no laipas, kurai speciāli izbūvētas kāpnes iekāpšanai un izkāpšanai.  Ezermalā ierīkotas arī astoņas piknika vietas, kuras pieejamas visiem gribētājiem. Tiesa, ja tiek plānots lielāks pikniks, labāk gan iepriekš pieteikties.

Atvērti visiem un gatavi realizēt jebkuras idejas

LVM tūrisma un atpūtas centrs “Spāre” piedāvā arī kamīnzāli dažādām svinībām. Tā atrodas atsevišķā ēkā ar panorāmas skatu uz mežu un ezeru, un tajā ērti var uzņemt līdz pat trīsdesmit pieciem viesiem. “Var nomāt arī visu kompleksu. Vai tas būtu radu saiets, jubileja, seminārs vai korporatīvs, esam atvērti visiem un gatavi realizēt jebkuras idejas,” saka Nansija Grīnberga-Ivāne. Kā “Spāres” viesiem, tā arī citiem interesentiem pieejama arī sauna. Sauna atrodas atsevišķi no dzīvojamiem namiņiem, tādēļ to iespējams nomāt arī atsevišķi.

Reklāma
Reklāma

Taujāta, vai šai vasarai “Spāres” viesu namiņi vēl ir pieejami, vai arī lielākā daļa jau rezervēta, viesu mājas pārzine atbild, ka vēl ir gana daudz brīvu vietu. Rezervāciju var veikt interneta vietnē mammadaba.lv pie galamērķa “Spāre”, zvanot pa tālruņiem 26669099 vai 29464083, rakstot uz e-pastu [email protected],  vai izmantojot viesnīcu rezervēšanas vietni booking.com. Jāatzīmē, ka LVM tūrisma un atpūtas centrs “Spāre” naktsmāju rezervēšanas vietnē booking.com ir saņēmusi vērtējumu 9,4/10 jeb Izcili.

Apmaksāts saturs

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.