Madara Raabe dažādos dzīves mirkļos

VIDEO. “Mani ļoti var aizvainot, ja redzu, ka mani bērni pārdzīvo otra vecāka dēļ”: Madara Kiviča pirmo reizi publiski komentē skandālu ar šķirto vīru Andri Kiviču 7

Madara Kiviča, mūziķa Andra Kiviča meitu mamma un šķirtā sieva, viesojās TV šovā “Kad viņas satiekas”, pirmo reizi viņa publiski komentēja notikušo publisko strīdu ar Andri un viņa jauno sievu Lieni.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

Madara pastāstīja, ka nekad nebija iedomājusies, ka pēc šķiršanās lietas varētu virzīties tā, kā tas noticis viņu gadījumā, jo domājusi – pēc šķiršanās vecākiem jābūt ieinteresētiem, lai bērni justos labi, taču diemžēl tā nav noticis.

“Es nebiju iedomājusies, ka nonākšu tādā situācijā, kad jaunie partneri ir greizsirdīgi uz bijušajiem. To, ka pret mani varētu izjust tādu greizsirdību, man bija liels pārsteigums, jo man šķita, ka es vienmēr cenšos turēties nost, netraucēju šīm attiecībām, lai viņiem viss izdodas!” – stāstīja Madara par pārmetumiem, kurus viņa dzirdējusi arī no Andra Kiviča jaunās sievas Lienes, – “Tajā pašā laikā es taču biju tā, kas palika pamestās lomā. Bet man nav nekad bijis nekāds aizvainojums. Man šķiet, ka viņam (Andrim Kivičam – red.) vēl šobrīd ir kaut kāds aizvainojums. Varbūt par to, ka neparakstīju uzreiz šķiršanās dokumentus, nepiekāpos, paliku pie sava viedokļa.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mani ļoti var aizvainot, ja redzu, ka mani bērni pārdzīvo otra vecāka dēļ. Es braucu mašīnā un raudu blakus… Tu jūties tik bezspēcīgs, ka nevari saviem bērniem palīdzēt,” – atzinās Madara, stāstot par publiskajiem strīdiem, kuros iesaistītas bija arī abas Madaras un Andra meitas.

Andris Kivičs spilgtākajos dzīves brīžos

“Man bija ļoti sāpīgi, jo mazākā meita ļoti pārdzīvo. Bet ar vecāko meitu centās manipulēt… Bērnam arī ir tiesības dusmoties, justies aizskartam, arī viņam ir tiesības uz privātumu,” – uzskata Madara Kiviča.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.