Sana Timma vēl aizvien viena

“Vīriešiem ir jāsaprot, ka jūsu bērnu mamma ir pati labākā mamma saviem bērniem, nevis jūsu jaunā brūte!”: Sana Timma skarbi nosoda Lienes un Andra Kiviču “karu” pret Madaru 53

Influencere Sana Timma, basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva un dēla māte, vietnē “Instagram” publicēja virkni īso stāstiņu, kuros dalījās savās pārdomas par skandālu, kas pēdējās dienās skaļi izskanējis starp mūziķa Andri Kiviču un viņa jauno sievu Lieni un Andra bijušo sievu Madaru.

Veselam
“Jums ir 56 gadi, jādzīvo vēl apmēram 10 gadus,” pacienti nepatīkami pārsteidz ārsta teiktais un rodas sajūta, ka medicīna ir tikai bizness
Pieci krāpniecības veidi, par kuriem pagaidām nav vēl dzirdēts.. Bet daudzi varētu šogad “iekrist” 40
TESTS. Kura automašīnas marka visvairāk piestāv tavam raksturam?
Lasīt citas ziņas

“Daudzi no jums gan jau būs pamanījuši drāmu ap vienu konkrētu ģimeni… pirmo reizi jāsaka, ka pat man sirds iesāpējās, dzirdot tur veltītās frāzes bērnu mātes virzienā. Bet to jau sapratīs droši vien tikai sievietes un mammas, kuras bijušas vienās kurpēs,” “Instagram” raksta Sana.

Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram
CITI ŠOBRĪD LASA

“Es pilnībā piekrītu, ka mums nav tiesību bāzt degunu citu problēmās utt. Bet nav arī jāpaliek vienaldzīgiem un jānoraugās no malas, skatoties ar popkornu rokās. Kādēļ es šo rakstu un vēlos padalīties ar Jums, jo esmu bijusi kā bērns šādā situācijā, un esmu bijusi abās situācijās arī pieaugušo dzīvē ar savu ģimeni, un ceru, ka kāds ieklausīsies manis teiktajā un pamainīs savu attieksmi un pieeju šim visam, netraumējot bērnus!”

“Runājot par šīm te sievietēm, kuras pamanās iekāpt citu laulības gultā, kur stāsts beidzas ar šķirtu ģimeni un pašas apprecējušas šos vīriešus, konkrētāk – uzbūvējušas savu laimi uz citu nelaimes.

Šīs sievietes ļoti labi apzinās kāds ir šis vīrietis, ja jau viņš bija neuzticīgs un spēja pamest ģimeni, kādēļ lai tas pats nenotiktu ar viņām?!

Tādēļ apkārtējo pieredze rāda to, ka šīs sievietes sāk kontrolēt šos vīriešus, “turēt pie saites”, tā teikt, dod “gudrus” padomus.

Protams, attiecību pirmsākumos un rozā briļļu periodā vīrietis to nepamana un nejūt, un ļoti ietekmējas no šīs jaunās sievietes. Šīs sievietes nav nemaz tik ieinteresētas, lai vīrietis uztur normālu vai draudzīgu kontaktu ar bijušo, kaut viņiem ir kopīgi bērni.

Viņām pat bijusī sieva ir kaut kāda veida drauds. Labākais veids, kā panākt, lai vīrietis saiet ragos ar savu bijušo, ir dot šos te “gudros” padomus sakarā ar bērniem, jo, ja vīrietis būs mīlošs tēvs, viņš ilgus gadus vēl būs kaut kādā veidā sasiets ar bijušo, jo ir taču jākomunicē par bērna audzināšanu un tā tālāk,” raksta Sana, – “Tad viņas sāk līst pa vidu, kas ir laba taktika, lai uzvilktu bērnu māti, un, protams, tā panākot savu, lai abi bērna vecāki ir naidā. Tas, ko gribētu pateikt šīm sievietēm… Ja Jūs tiešam mīliet savu vīrieti, tad cienīsiet arī viņa bērnus no iepriekšējām laulībām. Nelieniet kā skabargas pa vidu, loģiski, ka sākuma periodā, vīrieša bijusī būs emocionāla, sāpināta un aizvainota, loģiski, ka šādai sievietei, kurai ir izjukusi ģimene, Jūs nepatiksiet un nebūs nekādas uzticības. Kāpēc šīs sievietes neuztraucas un netērē enerģiju savu bērnu dzīvē? Bet jaunā vīra bērni, tie jā, par tiem kritīsim un celsimies.”

“Ir jādod laiks, lai abiem vecākiem emocijas norimst un nevajag tramdīt bērnus. Laika gaitā taču bērni iepazīsies ar otrajām pusītēm un viss sakārtosies, ja visi uzvedīsies adekvāti un spēs rast kompromisus par labu bērniem.

Es nekad savam vīrietim neļautu publiski noniecināt savu bijušo, kā bērnu māti, nekad neļautu viņam savu bērnu māti publiski nosaukt par k*ci, es nekad to neatbalstītu.

Jo kā šāds vīrietis izskatītos manās acīs? Viņš taču šo sievieti mīlēja, pats precēja un plānoja bērnus, ja viņš ar šādu necieņu spēj izturēties pret bijušo, varbūt pienāks tā diena un viņš tā izturēsies arī pret mani? Tas, ka viņiem tur var būt kaut kādi savi konflikti, tā nav mana darīšana un es tur nelienu.

Bet vīriešiem ir jāsaprot, ka Jūsu bērnu mamma ir pati labākā mamma saviem bērniem, nevis Jūsu jaunā brūte.

Kā var mute vērties vaļā, lai šīs abas sievietes salīdzinātu un bērnu mātei pateiktu: “Ko Tu vispār vari iedot bērniem, ko?” Sievietei, kura ikdienā audzina tavus bērnus, tas ir sāpīgākais, ko tēvs var pateikt! Katra mēs esam labākā mamma saviem bērniem un bērniem iedodam no sirds tik daudz, cik mēs spējam, un nekāda pamāte nekad to neaizstās! Šīs sievietes pašas vienkārši ir nepārliecinātas par sevi un savu vīrieti, tādēļ visur lien pa vidu, ir ieinteresētas, lai būtu šī spriedze, jo, nedod dievs, viņi sāks te draudzīgi sarunāties,” – Sana pauž savu viedokli soctīklā.

Tāpat bijusī basketbolista sieva norādīja, ka ir apsveicami, ja bērniem ar vecāku otrajām pusītēm izveidojas lieliskas un draudzīgas attiecības, bet tas nāk ar gadiem. Viņa teica, ka primāri tomēr būtu jāpanāk tas, lai bērni mīl savu tēti un mammu un lai viņiem ir viegla komunikācija ar abiem. “Kur lielu lomu spēlē šīs te otrās pusītes!” – Sana ir pārliecināta.

Uz Sanas paziņojumu soctīklos reaģēja arī Andra Kiviča tagadējā sieva Liene. Viņa teica: “Lai visiem skaidrs, Sana izmantoja manu labo sirdi mūsu sarakstē, kur atklāju, kā jūtos. Kā izrādās – izmantoja manu atklātību.” Un turpināja: “Madarai bija citas attiecības – ar Edvardu, viņas laulības laikā ar Andri. Tomēr es atbalstīju viņu kā māmiņu, pieskatot bērnus. Man likās, ka mums ir labas attiecības. Ka tik jūs pašas neesat vainīgas pie tā, kas ar jums notiek? Anna Sedokova ir tas, kas viņa ir. Kas ir tavi panākumi, Sana? Manuprāt, tu esi fantastiska sieviete, nenolaidies un nejaucies, kur nevajag. Tev sava dzīve, mums savējā, katram savs.”

Pie šī ieraksta Liene Kiviča pievienoja arī Sanas bijušo vīru, basketbolistu Jāni Timmu un viņa tagadējo sievu sievu – populāro krievu dziedātāju Annu Sedokovu.

Sana tomēr atbildēja uz notikušo šādi: “Cik slimiem ir jābūt, lai uz šī visa kačātu statistiku? Ko vēl mēs ietagosim? Un pēc tam palielāmies – kādi skatījumi. Mīļā Liene, es tev neesmu pat nekad sekojusi, es tev uzrakstīju, ka pilnībā neatbalstu to, ko tu dari un ka droši vari man atsekot un bloķēt, kā tu to dari. Bērnudārzs. Kur es izmantoju tavu atklātību? Man patīk tavs profils, tas, ka ņemies ar mazo. Nu jau – kas ir Sana – nekas, tikai bērnu piedzemdējusi, tāpat kā Madara.”

Andra Kiviča video ieraksts, kur pašā sākumā viņš atklāj: “Kāpēc es to daru publiski? Jo es esmu publisks cilvēks.” Uz šo video ierakstu un tajā stāstīto, kā arī vēršanos pret Madaru, reaģēja Sana Timma.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, kam ir taisnība šajā publiskajā strīdā?

  • Sanai Timmai
  • Lienei Kivičai
  • Nevienai
  • Daļēji abām
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Ja iespējams, pārceliec svarīgas tikšanās uz citu dienu! Horoskopi 22. februārim
Kokteilis
FOTO. Teilore Svifta no pasaules popmūzikas princeses kļuvusi par Velsas princeses stila māsu
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Tautā iemīļotajai un enerģiskajai Baibai Sipeniecei-Gavare šodien svētki
Kokteilis
VIDEO. Ekspedīcijā, kurā piedalījās arī aktieris Vils Smits, atklāta pasaulē lielākā čūska
Veselam
“Jums ir 56 gadi, jādzīvo vēl apmēram 10 gadus,” pacienti nepatīkami pārsteidz ārsta teiktais un rodas sajūta, ka medicīna ir tikai bizness
Pieci krāpniecības veidi, par kuriem pagaidām nav vēl dzirdēts.. Bet daudzi varētu šogad “iekrist”
TESTS. Kura automašīnas marka visvairāk piestāv tavam raksturam?
VIDEO. Naksnīgajās debesīs nofilmētas neizskaidrojamas izcelsmes gaismas, kas pārvietojas
Kokteilis
VIDEO. Vilis Krištopans pārsteigts par redzēto Briselē: “Ir jānodzīvo līdz 69 gadiem, lai kaut ko tādu piedzīvotu”
Lasīt citas ziņas
Kokteilis
VIDEO. Vilis Krištopans pārsteigts par redzēto Briselē: “Ir jānodzīvo līdz 69 gadiem, lai kaut ko tādu piedzīvotu”
Kokteilis
“Mēs visi esam tikai cilvēki…” Dziedātājs Dzintars Čīča pēc atgriešanās Latvijā dalās ar skumju ziņu
TESTS. Kura automašīnas marka visvairāk piestāv tavam raksturam?
Kokteilis
VIDEO. Liene Ušakova dodas izveidot savu krūšu ģipša izlējumu: ko viņa ar to iesāks?
Treniņš palīdzēs mazināt dienas laikā uzkrāto stresu. Horoskopi 21. februārim
TESTS. Izpildi testu, un mēs pateiksim, kas tu biji iepriekšējā dzīvē!
Rinkēvičs: Nav pieņemami, ka ar sarežģījumiem apgūstamās naudas kategorijā ir 500 miljoni ES fondu naudas
TV24
“Mēs pasi, varētu teikt, izīrējam uz laiku lietošanā!” Ierēdņi mēģina skaidrot, kāpēc pase nav bez maskas
“Beidzot, par latviešu valodu spēj cīnīties tikai ministrs, kurš nav latvietis!” soctīkli jūsmo par Abu Meri paziņojumu
Kabajeva nosūtīta pensijā? Baumo, ka Putinam ir jauna mīla – Bārbijas tipa blondīne, kura ir 32 gadus jaunāka par viņu
TV24
Enerģētikas eksperti prognozē, cik tuvākajā laikā maksās gāze, degviela un elektrība: “Ilgākā termiņā gan mēs nevaram pateikt”
Kokteilis
FOTO. Teilore Svifta no pasaules popmūzikas princeses kļuvusi par Velsas princeses stila māsu
Ministrija apšauba Dzemdību nama atbilstību mūsdienu prasībām. Kas ir nozares ministra šaubu pamatā?
Dārzs
Kā atkopt veikalā brāķētos citruskociņus? Tiem nav raksturīga īpaša izturība un dzīvelība
Kokteilis
VIDEO. “Man bija variants braukt pēc striķa…” Liene Šomase atklāj, ko pārdzīvojusi pēc Daugavpils koncerta skandāla
Kokteilis
FOTO. “Vakars, kura dēļ bija vērts dzīvot” jeb atgriešanās 90.gados grupas “100. Debija” jaudīgajā un emocijām bagātajā koncertā
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Unikāli foto: cilvēki tomēr nav vienīgie, kas zina, kā skūpstīties
Eleonora un Ariadne – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Kokteilis
“Gan latviešiem, gan baltiešiem kopumā ir sava īpatnēja un izsmalcināta humora izjūta,” pirmizrādi piedzīvo komēdija “Melnais samts”
Kokteilis
VIDEO. Izcili Latvijas mūziķi, tostarp grupa “Pērkons”, apvienojas emocionālā veltījumā Jurim Kulakovam
Vitauts, Smuidra un Smuidris – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Veiksme tev sekos! Nedēļas horoskopi no 19. līdz 25. februārim
Lepojamies! Andrejs Rastorgujevs izcīna pirmo sudraba medaļu Latvijas biatlona vēsturē
“Beidzot, par latviešu valodu spēj cīnīties tikai ministrs, kurš nav latvietis!” soctīkli jūsmo par Abu Meri paziņojumu
17:05
Ja iespējams, pārceliec svarīgas tikšanās uz citu dienu! Horoskopi 22. februārim
16:37
TV24
“Mēs pasi, varētu teikt, izīrējam uz laiku lietošanā!” Ierēdņi mēģina skaidrot, kāpēc pase nav bez maskas
16:06