Kokteilis
Apbrīno

Magone Šutoviene dusmīga par jauno “Bermudu divstūra” klipu: uz mana kupra puiši uz paradīzi sataisījušies!3

Publicitātes foto

Šīs vasaras karstāko ballīšu topam sevi skaļi pieteikusi populārās grupas “Bermudu divstūris” jaunā dziesma “Ne man GUCCI, ne man NIKE”, kurā piedalās arī televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone Šutoviene.

Dziesmas video klips ātri vien iemantojis milzu popularitāti interneta lietotāju vidū un tajā redzams, kā muziķi “sadziedas” ar Magoni. Skanīgās dziesmas piedziedājumā dzirdama šovu zvaigznes kādā no “Slavenības. Bez filtra” sērijām paustā frāze: “Ne man Gucci, ne man Nike.”

Jaunais singls nonācis arī pašas Magones redzeslokā, kura pauž, ka dziesma tiešām ir izdevusies, taču neslēpj rūgtumu, ka par to neko iepriekš nav zinājusi: “Nu re, pašai nezinot, esmu kļuvusi par Latvijas superīgāko reperieni. Bermudu puiši, uzskatu, ka man par šo bija vismaz jāpajautā, jāpabrīdina. Kā nekā jūs izmantojat manu tēlu, runu, ideju…” savā Facebook profilā raksta pati Magone.

Saistītie raksti

Kāds komentāros vaicā, vai puiši no grupas “Bermudu divstūris” ir saskaņojuši ar Magoni viņas tēla izmantošanu, uz ko viņa atbild: “Uz mana kupra puiši uz paradīzi sataisījušies. Protams, neviens man nav prasījis.”

Tomēr vēlāk komentāros redzams, ka grupa “Bermudu divstūris” ir sazinājušies ar Magoni un komentāros viņu informē, ka ir uzrakstījuši viņai “mesendžerī” vēstuli.

Jauno “Bermudu divstūra” dziesmu vari noklausīties šeit:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.