Foto: Paula Čurkste/LETA

Maija pēdējā diena pārsvarā gaidāma apmākusies, lietaina un vējaina 0

Pievieno LA.LV

Otrdien, 31.maijā, Latvijā lielākoties gaidāms apmācies un lietains laiks, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Šodien Vecrīgā manīti tanki – iedzīvotāji, nezinot iemeslu, pauž satraukumu un neizpratni 47
“Manu balsi vairs dzirdēt nedrīkst!” Aidis Tomsons atklāj, kā vienā mirklī noslēdzās viņa karjera televīzijā 19
Lasīt citas ziņas

Vietām – galvenokārt Ziemeļkurzemē un Vidzemes rietumos – līs ilgstoši. Sākot no valsts dienvidiem un austrumiem, mākoņu kļūs mazāk.

Dienvidrietumu vējš brāzmās pieņemsies spēkā līdz 11-16 metriem sekundē, Ziemeļvidzemes krastā – līdz 18 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +10 grādiem valsts ziemeļrietumos līdz +17 grādiem dienvidaustrumos.

Rīgā turpinās līt, lietus kļūs vājāks, vakarā laiks skaidrosies. Dienvidrietumu vējš brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 14 metriem sekundē, gaisa temperatūra vakarā pakāpsies līdz +15 grādiem.

Ciklona centrs no Latvijas lēnām virzās uz ziemeļrietumiem. Atmosfēras spiediens jūras līmenī agrā rītā bija no 1004 hektopaskāliem ciklona centrā Rīgā līdz 1010 hektopaskāliem Kurzemes un Latgales dienvidos.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI