Publicitātes foto

Mākslas muzejam “Rīgas Birža” trijos gados 400 000 apmeklētāju 0

Pievieno LA.LV

Mākslas muzejs “Rīgas Birža” 20. augustā svinēja darbības trīs gadus, un to laikā muzeju apmeklējuši 400 000 mākslas mīļotāju, portālam LA.lv pavēstīja muzeja vadītāja Daiga Upeniece.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Kokteilis
“Viņš bija vienīgais, kurš mēdza pavērt kabineta durvis…” Aidis Tomsons iezīmē problēmu savā darbavietā
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Lasīt citas ziņas

Starp apmeklētākajām izstādēm D. Upeniece min “Vija Celmiņa. Dubultā realitāte”, kuru redzējuši 19 646 skatītāji, turklāt arī “Sarunas muzejā” ar mākslinieci apmeklējis rekordliels interesentu skaits – 384.

Upeniece norādīja, ka vēl šoruden gaidāmi divi nozīmīgi izstāžu projekti Rīga 2014 programmas ietvaros. “Tematiskās līnijas “Dzintara ceļš” projekts “Tutanhamona dzintars. Senā Ēģipte / Dzintara ceļš” apmeklētājiem būs skatāms gada nogalē, savukārt izstāde “Nākotnes mākslu meklējot. Voldemārs Matvejs un ārpus Eiropas (Āfrikas, Okeānijas un Ziemeļāzijas) māksla” tiks atklāta jau pavisam drīz, 5. septembrī, un pārsteigs ar visnotaļ eksotiska kultūras mantojuma daudzveidību,” sola muzeja vadītāja.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.