Foto: EPA/Scanpix/LETA

Masu slepkavības Bučā: Drona video pierāda, ka iedzīvotāji nogalināti krievu okupācijas laikā 0

Tīmekļa medijs “Meduza” ir publicējis videoierakstus, kas ar dronu no 23. līdz 30.martam uzņemti Ukrainas pilsētā Bučā un pierāda, ka vietējie civiliedzīvotāji ir nogalināti laikā, kad šo pilsētu bija okupējis Krievijas karaspēks.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Šos video medijam “Meduza” nodeva baltkrievu izlūks Sergejs Korotkihs no bataljona “Azov”, kas karo par Ukrainu.

Bučas pilsēta pēc Krievijas armijas iebrukuma (brīdinām, ka fotogrāfijās redzami nepatīkami skati)
CITI ŠOBRĪD LASA

“Šajos ierakstos var redzēt nogalināto līķus Jablonskas ielā, kā arī vairākās kaimiņu ielās Bučā. Mēs veicām līķu atrašanās vietas ģeolokāciju, un tā pilnībā sakrita ar līķu lokāciju, kuri tika atrasti 2022.gada 1. un 2.aprīlī pēc Krievijas karaspēka atkāpšanās no pilsētas (..)

Ir svarīgi atzīmēt, ka visi bojāgājušie, kas nofilmēti no gaisa, guļ ne vienkārši tajās pašās vietās, bet arī tajās pašās pozās, kā uzfilmēts no zemes.

Vairākos video blakus līķiem (dažu desmitu vai dažu simtu metru attālumā) var ieraudzīt militāro tehniku, kas līdzīga tehnikai, kāda ir Krievijas desanta daļu bruņojumā (iespējams, tās ir desanta kaujas mašīnas un desanta bruņutransportieri),” ziņoja “Meduza”. 

Pirms tam galvenais dokumentālais pierādījums par civiliedzīvotāju bojāeju Bučā krievu okupācijas laikā bija “Maxar” satelītuzņēmumi no marta vidus. Krievijas prokremliskie blogeri ar ēnu astronomisko analīzi mēģināja pierādīt, ka šie ”Maxar” satelītuzņēmumi ir no 1.aprīļa, kad Buču atbrīvoja Ukrainas armija. 

SAISTĪTIE RAKSTI