Mazturīgo ģimeņu bērniem nodrošinās redzes pārbaudes 0

Labdarības organizācija “Ziedot.lv” sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu šogad tūkstotim Latvijas trūcīgo ģimeņu skolēnu nodrošinās redzes pārbaudes un nepieciešamās redzes korekcijas iespējas, aģentūrai BNS pavēstīja projekta sabiedrisko attiecību pārstāve Inga Vasiļjeva.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Tā kļūs par lielo iekarotāju.” Gaišreģe, kas pareģoja Kenedija nāvi un 11. septembra teroraktu, brīdinājusi par jaunu konfliktu jau 2025. gadā
Alvis Hermanis par ASV triecieniem Irānai: “Agri no rīta sākās 3. pasaules karš. Un pēc pusstundas arī beidzās”
Kokteilis
Auns pirmais iekur ugunskuru, bet Strēlnieks čakli meklē papardes ziedu… Kā katra zodiaka zīme svin Līgo?
Lasīt citas ziņas

Iecerēts, ka šādas iespējas tiks nodrošinātas Latvijas reģionos dzīvojošajiem trūcīgo ģimeņu skolēniem. Viņiem tiks sniegtas sertificēta, praktizējoša oftalmologa konsultācijas un redzes pārbaudes, kā arī nodrošinātas dāvanu kartes 30 latu vērtībā nepieciešamo briļļu vai kontaktlēcu iegādei.

Organizācijas pārstāve norādīja, ka, pēc statistikas, vismaz 44% jaunāko klašu skolēnu nepieciešama redzes korekcija. Redzes izmaiņu iemesli skolas vecuma bērniem ir dažādi – pārmērīga mācību slodze, dators, televizors, neprasme atpūtināt un vingrināt acis, kā arī citi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.