Foto – VP

Meklē pazudušu ventspilnieku Agri Grūbi 0

Pievieno LA.LV

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē Agri Grūbi, dzimušu 1961.gadā, kurš30.jūlijā izgāja no mājām Ventspils novada Ugālē, Skolas ielā, lai dotos uz darbu Rīgā, bet darbā nav ieradies, un kopš tā brīža viņa atrašanās vieta nav zināma, informē VP.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Kā pavēstīja Valsts Policijas pārstāve Jolanta Knīse, vīrietis ir aptuveni 190 cm garš, vidējas miesas būves, galvvidū nav matu, nēsā ūsas, nedaudz šķielē.

Bija ģērbies baltā T-kreklā ar rozā uzrakstu, džinsu auduma jakā, melnās biksēs, melnās kurpēs un melnā cepurē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja iedzīvotāju rīcībā ir jebkāda informācija, kas palīdzētu atrast, noskaidrot viņa iespējamo atrašanās vietu, vai, ja vīrietis ir kur pamanīts, lūdzam informēt policiju, zvanot pa tālr. 63604700, 63604702, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.