Ekrānuzņēmums no “NP Jelgavas Biznesa Parks” mājaslapas internetā

Miljoni jaunās ražošanas ēkās 0

Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā, SIA “NP Jelgavas biznesa parks” attīstīs divu jaunu ražošanas ēku korpusu izveidi, vēstīts laikraksta “Latvijas Avīze” pielikumā “Latvijas Bizness”.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas
Abus korpusus būvēs PA “Mapri Latvia un BCS”, kas izraudzīts konkursā, kur pavisam iesniegti trīs piedāvājumi. Katra korpusa būvniecība izmaksās 3,29 miljonus eiro (bez PVN).

SIA “NP Jelgavas biznesa parks” valdes priekšsēdētājs Kristaps Kučinskis informēja “LB”, ka divus ražošanas korpusus plānots būvēt Jelgavā esošajā “NP Jelgavas biznesa parks” teritorijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viena korpusa plānotā platība ir 4258 m2, otra – 6363 m2. Par daļu no platībām šobrīd ir noslēgti nomas līgumi, bet detalizētāku informāciju par nomniekiem valdes priekšsēdētājs neatklāja.

Spriežot pēc informācijas “NP Properties” mājaslapā, “NP Jelgavas biznesa parks” jau pašlaik piedāvātas jaunas ražošanas platības industriālajā parkā.

Pērn februārī šajā parkā tika atklāta jauna ražotne nomniekam “NCC Shaft”, kas specializējas komunikāciju šahtu moduļu ražošanā, par ko “LB” jau nesen rakstīja.
Ekrānuzņēmums no “NP Jelgavas Biznesa Parks” mājaslapas internetā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.