Ilustratīvs attēls

Latvijas čempione futbolā “Riga” ar 0:1 zaudēja titulētākajam Zviedrijas klubam “Malmo” 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Latvijas čempione futbolā “Riga” UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē viesos ar 0:1 zaudēja titulētākajam Zviedrijas klubam “Malmo”.

“Riga” izredzes uz pozitīvu rezultātu sašķobījās spēles 40. minūtē, kad otro brīdinājumu nopelnīja 21 gadu vecais nigēriešu uzbrucējs Junuss Muritala, kurš, spēlējot pārlieku agresīvi, ātri sapelnīja divus dzeltenos plāksterus un tika noraidīts no laukuma. Jau pirms tam “Malmo” piederēja pārsvars, bet mazākumā rīdziniekiem nācās tērēt vēl vairāk enerģijas.

Vienīgie vārti tika ielaisti 50. minūtē, kad pēc horvāta Antonio Čolaka sitiena neveiksmīgi nospēlēja “Riga” vārtsargs Roberts Ozols, bumbu aizskarot, bet nenoturot. Otrā puslaika beigu daļā divus bīstamus centrējumus zviedru soda laukumā izpildīja somu leģionārs Mikhaels Soisalo, taču adresētu bumba nesasniedza. “Spēlētāji paveica fantastisku darbu, jo lielāko mača daļu aizvadījām mazākumā.

Pirms spēles runājām par pacietību, taču ne visiem tās šoreiz pietika. Tomēr rezultāts nav slikts, jo divu maču summā mums joprojām ir labas izredzes,” pēc spēles sprieda “Riga” galvenais treneris Andris Riherts. Treneris atzina, ka Muritala bija pelnījis abus brīdinājumus un otro varēja saņemt ātrāk. Atbildes ­mačs 13. jūlijā notiks “Skonto” stadionā.