Krišjānis Kariņš
Krišjānis Kariņš
Foto: Paula Čurkste/LETA

Ministru prezidents: Atjaunosim dīkstāves programmas 70

Kā iepriekš ziņots, vakardien notikušajā Krīzes vadības padomes (KVP) sēdē tika pieņemts, ka no ceturtdienas, 21. oktobra, līdz 15. novembrim Latvijā spēkā stāsies īpaši stingri Covid-19 ierobežojumi jeb stingrais “lokdauns”. Būtiski tiks ierobežota tirdzniecība, strādājot tikai tiem veikaliem, kuros var iegādāties pirmās nepieciešamības preces. Tas attieksies arī uz pakalpojumu saņemšanu, kā arī izklaides nozari, kas tiks ierobežota pilnībā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Mediju preses konferencē uz jautājumu, kā būs ar pabalstiem šajā laikā, kad daudzi cilvēki nevarēs strādāt, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atbildēja:

“Finanšu minstrs un Ekonomikas ministrs runāja par to, ka vienkārši ir jāaktivizē no jauna programmas, kuras jau sen ir izstrādātas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš uzsver, ka tiks atjaunotas dīkstāves programmas tām nozarēm, kuras tiešā veidā tiks skartas.

“Mēs neskaram ražojošos un eksportējošos uzņēmumus, kā arī mūsu valsts ekonomikas faktisko lokomotīvi un sirdi. Bet mums būs ierobežojumi vai pat liegumi nodarboties ar savu uzņēmējdarbību tirdzniecībā, izklaidē un pakalpojumos uz šo mājsēdes laiku un, protams, tiem uzņēmumiem un darbiniekiem būs pieejami atbalsti,” norāda Kariņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.