Jānis Lūsēns
Jānis Lūsēns
FOTO: Gustavs Māziņš

“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 68

Šorīt Maija Lūsēna pārsteidza ar ierakstu sociālajos tīklos. Viņa publicējusi fotogrāfiju, kurā redzama pirms daudziem gadiem kopā ar toreizējo vīru, komponistu Jāni Lūsēnu un mazo dēliņu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

Pie senās fotogrāfijas esošais paraksts liecina par jaunumiem Jāņa Lūsēna dzīvē, kā arī viņa bijušās sievas attieksmi pret tiem: “Mūsu tētis šodien atkal precas… Toreiz vēl to mēs nezinājām, ka tā var!”

Arī komentāru sadaļā “caur puķēm” jūtams noskaņojums un apstiprinājums, ka Jānis Lūsēns šodien ir apprecējies. Kāds no komentētājiem norāda: “Savādi, bilde ieplīsusi tieši pa vidu vai arī ieplēsta… Laikam jau vairs nav iespējams salīmēt. Ja nu vienīgi salabot ar zeltu, kā to ar ieplīsušām lietām dara japāņi. Kas varētu būt tas zelts? Vai piedošana? Nekas nenāk viegli. Lai reiz sadzīst ievainotā sirds.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Maija Lūsēna uz šo komentāru atbildējusi: “Ieplīsusi bilde pa vidu neko nenozīmē, kā tikai to, ka ir bijušas tik daudz reižu pārvākšanās no vienas vietas uz citu vietu… Galvenais, kas ir šajā bildē… Un tajā bildē ir ğimene – tēvs, mamma un mazais dēliņš….”

Medijos jau pirms vairākiem gadiem rakstīts par komponista attiecībām ar flautisti Eviju Mundeciemu. Abi iepazinušies sarakstē “Facebook”.

Plašāka sabiedrība pirmo reizi par to uzzināja 2019. gadā, kad klajā tika laista rakstnieces Ingunas Baueres grāmata par Jāni Lūsēnu, toreiz prezentācijā pateicības vārdi izskanēja arī mīļotajai sievietei Evijai.

Sarunā ar žurnālu “Kas Jauns” Evija toreiz apstiprināja, ka attiecībās ar Jāni Lūsēnu ir jau vairāk nekā 5 gadus. Viņa piemnēja iepazīšanos “Facebook” un turpmāko: “Kopš tās reizes kaut kā soli pa solim sākām muzicēt kopā un paralēli arī veidojās tuvāka saikne vienam ar otru.”

Intervijā arī Evija teikusi, ka teju 20 gadu vecuma starpība viņu attiecībām netraucē, jo Jānis savā būtībā ir jauneklīgs. Abus vienojot radošums un līdzīgs pasaules redzējums, lietu izpratne. Papildieguvums esot tas, ka abi kopā var muzicēt.

Tāpat žurnālā toreiz Evija atzinusies arī par vienu no romantiskākajiem Jāņa Lūsēna “gājieniem”, kas piedzīvots jau iepazīstoties, kad Jānis “Facebook” viņai uzrakstījis skaistus vārdus: “Ja es būtu arhitekts, tad es uzbūvētu tādu skaistu vietu Latvijā, kuru sauktu par Mundeciemu, un tur dzīvotu tikai laimīgie cilvēki…”

Grupas "Zodiaks" atgriešanās koncerts Valmierā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.