Markus Riva
Markus Riva
Foto – Zigmunds Bekmanis

Mūziķis un TV vadītājs Markus Riva uztetovējis eņģeli – veltījumu mammai 0

Mūziķis un populārā TV šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva (31) ticis pie diviem jauniem tetovējumiem uzreiz, vēstī žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

“Vienā piegājienā tiku uzreiz pie diviem jauniem tetovējumiem. Vienā attēlots eņģelis, kas ir veltījums manai mammai, kura pagājušajā gadā aizgāja mūžībā,” – teicis mūziķis. – “Jau ilgu laiku domāju par tetovējumu, kas būtu saistīts ar viņu. Eņģelis gan nav attēlots klasiski, bet visai netipiskā formā – kā tāds siluets ar spārniem.”

Otrs Markusa tetovējums ir veidots no trim vārdiem – love, faith, music (mīlestība, ticība, mūzika). “Tie simbolizē manu dzīves uztveri un to, kas man ir svarīgs. Tas viss man uztetovēts uz kreisās rokas klāt pie pārējiem tetovējumiem,” – žurnālam teicis Markus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš savus tetovējumus jau neskaitāmus gadus uztic tetovēšanas meistaram Vadimam Carenko.

Atšķirībā no citām mūzikas zvaigznēm Markus izvēlas neliela izmēra tetovējumus, kas atspoguļo nozīmīgus notikumus viņa dzīvē. “Visi tetovējumi ir melnbalti, tāda ir mana koncepcija. Man, godīgi sakot, šobrīd arī negribas neko krāsainu. Negribas riskēt. Uzzināju, ka sarkanos un dzeltenos tetovējumus nevar dabūt nost, ja pēkšņi ir tāda vēlēšanās. Visus pārējos tetovējumus iespējams likvidēt ar speciālu procedūru.

Tāpat mūziķis pastāstījis, ka viņam ir ideja jau par nākamo tetovējumu, kam viņš briest jau ilgāku laiku. Tomēr Markus teicis, ka visdrīzāk, lai pie tā tiktu, gaidīs līdz rudenim, jo tetovējums ir jāsargā no tiešiem saules stariem. Mūziķis pagaidām nevēlējās atklāt, kas tas būs par zīmējumu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.