Publicitātes foto

Nebijis gadījums Latvijas vēsturē – “UgunsGrēkam” jau 1000. sērija 6

Nebijis gadījums Latvijas seriālu vēsturē – skatītāju iemīļotais TV3 seriāls “UgunsGrēks” jaunajā, 15. sezonā ne tikai svinēs septiņu gadu jubileju, bet arī 3. februārī piedzīvos 1000. sēriju! Līdz ar to “UgunsGrēks” ir uzstādījis jaunu rekordu Latvijas seriālu vēsturē. Sekojiet līdzi kaislībām seriāla “UgunsGrēks” jaunajā, 15. sezonā jau 1. februārī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:20 kanālos TV3 un TVPlay!

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Tas viss aizsākās..
Skatītākā Latvijas seriāla “UgunsGrēks” notikumu darbība aizsākās pirms septiņiem gadiem kādā mazā piejūras pilsētiņā, kurā atrodas Pētersonu dzimtai piederoša viesnīca. Šķiet, mierīgākas vietas par šo nemēdz būt. Taču tā bija tikai fasāde, ieskatoties dziļāk, atklājas intrigas un kaislības, kādas pat sapņos nerādās. Satikšanās un šķiršanās, mīlestība un nodevība, sapņi un zaudētas ilūzijas. Šo gadu laikā ir piedzīvots tik daudz, sākot ar viesnīcas nodegšanu pirmsākumos, Martas kāzām un nāvi, viņas meitas Ieviņas nerunāšanu gada garumā, Leona redzes zaudēšanu, piedzīvota Leona un Elizabetes kāzu ceremonija, kuru izjauca Ieviņas atgriešanās seriālā. Tāpat uzradās Fēliksa dēls – krāpnieks Svjatoslavs Zaicevs, izšķiroša bija Ievas, Viestura un Edija – nākotne. Būtisks pagrieziena punkts bija arī Sofijas slepkavība. Šobrīd seriāla centrālie notikumos ieskauta Gata Āboliņa meita Krista, kuru vajā viņas ļaunā dvīņu māsa Sandija! Notikumi ir uzņēmuši apgriezienus kā Pētersonu viesnīcā, tā Mare SPA – ne tikai Pētersonu saimē, bet arī Āboltiņu ģimenē.

Kas sagaida 15. sezonā?
Līdz šim Sandijas pūliņi netrāpīja desmitniekā – nekādi neizdevās novākt no ceļa Kristu, tāpēc ir radies jauns plāns! Plāns, kurā Sandija ieņemtu Kristas vietu… Jā, vizuāli abas māsas ir līdzīgas, taču vai raksturā? Vai tiešām savtīgā Sandija spēs kļūt par stipro un godīgo Kristu? Skatieties “UgunsGrēks” jauno, 15. sezonu jau 1.februārī!

CITI ŠOBRĪD LASA

Kristas un Sandijas lomu atveidotāja Marija Linarte atklāj: „Gan iepriekšējā, gan jaunajā sezonā katra diena filmēšanas laukumā man ir kā jauna mācību stunda. Es, tāpat kā manas varones, Sandija un Krista, mācos spert pirmos soļos savā jaunajā, pieauguša cilvēka dzīvē. Tomēr ne vienmēr tie pirmie soļi ir tie pareizie un dažkārt tas var novest līdz vājprātam. Jautājums – kurai no mums? To, lai nosaka skatītāji!”

1000. sērijā, kas TV3 ēterā būs skatāma 3. februāra vakarā, Sandijai nebūs izprotama Dāvida izturēšanās, bet Dāvidam “Kristas” uzvedība liksies dīvaina. Savukārt Jevgēņija melos Fēliksam par to, kā pavadīs vakaru. Un Fēlikss gatavosies apmeklēt dzīvās mūzikas vakaru, bet Jezups aizdomīgi centīsies Fēliksu aizkavēt. Tikmēr Sandija melos Gatim par to, kas noticis ar viņa pārskaitīto naudu – kur tā būs pazudusi? Un, kāpēc Fēliksu pārsteidz ieraudzītais kafejnīcā? Sērijas noslēgumā Krista atklāj, kas viņu nolaupījis!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.