Publicitātes foto

Nedēļas nogalē Kalnciema kvartālā notiks cepuru tirdziņš 0

Pirmajā novembra sestdienā gatavosimies ziemas sezonai, tāpēc 3. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Kalnciema kvartāla tirgus būs veltīts siltumu sargājošiem aksesuāriem – cepurēm!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Lasīt citas ziņas

Ja nepieciešams pieskaņot mētelim vai lietus jakai īsto galvassegu, tad tirgū atradīsiet daudzveidīgas ausaines, bīnijus, kapučcepures, platmales, lakatus un citas siltās galvassegas visiem vecumiem.

Elegantas galvassegas piedāvās Ieva Galeja, “Cepuru darbnīca”, “Mattilde”, “MOTH”, Liene Zeiliša, Ornare un Daina Brūdere weaving. Tirgū būs pat cepures burātājiem pie sociāla uzņēmuma “Pērle rada”, kuri ar savu uzņēmējdarbību atbalsta jaunos burātājus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par drošību tumšajos vakaros parūpēsies “Spīgo” – zīmols darina cepures ar atstarotājiem. Ar košām ausainēm un piespraudēm bērnus priecēs “Misha Laboratory”, savukārt peļu cepures lieliem un maziem varēs pielaikot pie “Lokali”.

Publicitātes foto

No plkst. 12.00 līdz 15.00 galerijā Daina Brūdere, māksliniece un veikala “Daina Brūdere weaving” vadītāja, mācīs bērniem, kā no dabīgas dzijas var izveidot savu cepures dekoru – bumbuli. To būs iespējams arī pārvērst par putniņu vai kādu citu dekoru. Dalība bez maksas.

Norises vieta: Rīga, Kalnciema iela 35

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.