Krists Neilands.

Neilands finišē desmitais Parīzes-Nicas velobrauciena otrajā posmā 0

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no profesionālās komandas “Israel Start-Up Nation” pirmdien izcīnīja desmito vietu UCI Pasaules tūrē iekļautā Parīzes-Nicas velobrauciena otrajā posmā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Otrajā posmā riteņbraucējiem bija jāveic 166,5 kilometri ar startu Ševrozā. Tāpat bija jāpārvar trīs trešās kategorijas kāpumi.

Neilands finišā kopā ar diviem “Israel Start-Up Nation” komandasbiedriem nonāca vadošajā grupā un palīdzēja Nilsam Politam ieņem ceturto vietu.

Vadošie seši riteņbraucēji finišēja pēc trim stundām 49 minūtēm un 57 sekundēm, bet vēl pieci braucēji, viņu vidū arī Neilands, – ar triju sekunžu atpalicību. Neilands ieņēma desmito vietu un izcīnīja vienu UCI pasaules ranga punktu.

Uzvarēja itālis Džakomo Nicolo (“NTT Pro Cycling”), apsteidzot vācieti Paskālu Akermanu no “BORA – hansgrohe” un Jasperu Stujvenu no “Trek – Segafredo”.

Kopvērtējumā vadībā ir pirmā posma uzvarētājs vācietis Maksimiliāns Šahmans (“BORA – hansgrohe”). Viņam 15 sekundes zaudē Nicolo un 21 sekundi – Stujvens.

Neilands ieņem astoto vietu ar 28 sekunžu atpalicību no līdera.

Parīzes-Nicas velobrauciens astoņu posmu garumā norisināsies līdz nākamajai svētdienai.