Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns traumas dēļ nepabeidz spēli NBA čempionātā 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns traumas dēļ nepabeidza spēli Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā, Vašingtonas “Wizards” komandai viesos ar 111:118 zaudējot Atlantas “Hawks”.

Bertāns savainojumā iedzīvojās pirmās ceturtdaļas pēdējā minūtē, cenšoties triekt bumbu grozā pāri pretiniekam, taču neveiksmīgi piezemējoties. “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds juniors pēc mača sacīja, ka Bertāns sastiepis kreisās kājas potīti.

Līdz neveiksmīgajai epizodei Bertāns nospēlēja trīs minūtes, realizējot divus soda metienus. Vašingtonas komanda ar piecām uzvarām septiņās spēlēs ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē. “Wizards” nākamās trīs spēles aizvadīs savā laukumā. Trīs spēles muguras lejasdaļas traumas dēļ jau izlaidis Kristaps Porziņģis no Dalasas “Mavericks” komandas.