Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nepretojies šodien savām sajūtām! Horoskopi 11.decembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Ģimenes problēmas vēlams risināt tumšajā diennakts laikā – vakarā, tad zvaigznes būs labvēlīgas. Un laiks sākt cīnīties ar savu slikto garastāvokli!

Vērsis

Lai šī diena dāvina tev un tavam mīļotajam cilvēkam neaizmirstamas emocijas. Ja jūs jau sen esat pāris, šajā dienā jūs atcerēsieties īpašas emocijas.

Dvīņi

Šodien būs daudz dažādu aktivitāšu un tu paplašināsi savu iepazīšanos loku. Iespējams, pakāpsies pa karjeras kāpnēm.

Vēzis

Diena paies bez nepatīkamiem starpgadījumiem. Daudzus plānus izdosies realizēt. Pacenties sevi ar kaut ko iepriecināt. Palīdzību lūdz tikai tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Lauva

Šodienai ir veiksmīga, lai pabeigtu darbus pie dažādiem projektiem, it īpaši tām lietām, kurās tev iepriekš neveicās.

Jaunava

Jaunavas, esiet patiesas un apkārtējie to noteikti novērtēs. Dalīties noslēpumos nav obligāti – kāds to var nelietīgi izmantot. Esi uzmanīgs.

Svari

Šī diena ir ļoti piemērota dažādiem darījumu braucieniem, kā arī ceļošanai kopā ar ģimeni.

Skorpions

Šobrīd tev būs grūti atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem, tāpēc var rasties sajūta, ka visi pret tevi ir sazvērējušies, lai gan patiesībā tā nav.

Strēlnieks

Koncentrēšanās darbam var būt ar dažādām sekām – tā var nest tev veiksmi, bet var nostādīt arī muļķīgā situācijā. Ja tu darbā pavadi vairāk laika, kā jebkurš cits cilvēks, daudzi var sākt domāt, ka tu tur no kaut kā “bēdz”.

Mežāzis

Tev šodien var rasties nopietnas attiecību problēmas. Īpaši tas attiecas uz tiem Mežāžiem, kas ir laulībā. Centies šo situāciju nepadarīt vēl ļaunāku ar savas taisnības pierādīšanu. Konflikts gan, visdrīzāk, tāpat ir neizbēgams.

Ūdensvīrs

Tev vajadzētu izrādīt pacietību un sapratni, kad runa ir par kādu konfliktējošu situāciju. Centies izvairīties no problēmām, kas var sekot, ja nebūsi savaldīgs.

Zivis

Šodien Zivis var sajust vēlēšanos pēc laika izbaudīšanas vienatnē, pat tālāk no sava mīļotā cilvēka. Tas nav nekas slikts – nepretojies šīm sajūtām. Tādus brīžus vajag ikvienam no mums.

LA.lv