Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nestreb karstu! Horoskopi 11.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Daudziem šī būs saspringta un pretrunīga diena – sākot ar iespējamām kļūdām, ko pieļausiet darbā, beidzot ar neizprotamiem strīdiem ar mīļoto cilvēku. Piemērota diena fiziskām aktivitātēm un fiziskam darbam – tas arī palīdzēs sakārtot domas un “nestrebt karstu”! Ne visiem tikko iepazīties cilvēks izrādīsies otrā pusīte – dažu dzīves tas var sagriezt kājām gaisā, diemžēl, ne tajā labākajā nozīmē.

Auns

Darbā tev šodien traucēs pārlieku lielā emocionalitāte. Mēģini kontrolēt sevi un neesi pārāk atklāts ar kolēģiem. Vakars ir ideāli piemērots tam, lai satiktos ar draugiem.

Vērsis

Piemērota diena tam, lai nostiprinātu savas pozīcijas. Tava emocionalitāte un ievainojamība, ko tu slēp zem vienaldzības maskas, var tev palīdzēt sasniegt mērķus. Izrādi iniciatīvu un mērķtiecību. Vari rēķināties ar draugu palīdzību.

Dvīņi

Labvēlīga diena, lai nostiprinātu savas pozīcijas. Tava ievainojamība un emocionalitāte, ko tu slēp zem vienaldzības maskas, var traucēt tev sasniegt mērķus. Izrādi iniciatīvu un mērķtiecību. Vari rēķināties ar draugu atbalstu un palīdzību.

Vēzis

Lieliska diena, lai pabeigtu iesāktus darbus, analizētu noietu ceļu un attiecības ar mīļoto cilvēku. Iespējams, ka tavas aktivitātes pamanīs priekšniecība. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, apvieno savus spēkus ar citiem cilvēkiem. Nav izslēgts, ka jaunas interesantas iepazīšanās no darījumu sfēras var pārvērsties attiecību statusā.

Lauva

Partnerattiecības šodien būs piepildītas un nesīs darba augļus. Vientuļās Lauvas sagaida daudzsološas tikšanās. Spēja mainīt taktiku atkarībā no situācijas palīdzēs gūt veiksmi.

Jaunava

Iespējamas nopietnas izmaiņas privātajā dzīvē. Atbildības sajūtas par sevi un sev tuvajiem cilvēkiem vedīs pa veiksmes ceļu. Esi izlēmīgs: nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot likteni – tas ne vienmēr var tev smaidīt.

Svari

Darba jautājumos šodien zvaigznes iesaka ieklausīties savā intuīcijā – tikšanās un pārrunas var izrādīties ļoti veiksmīgas un nodrošināt tev stabilus, finansiālus ieguvumus. Neļauj savam pašlepnumam sabojāt attiecības ar tev tuvu cilvēku.

Skorpions

Sievietes var gaidīt jaunu romantisku aizraušanos vai flirtu. Zvaigznes gan brīdinu, ka tev raksturīgais atturīgums var traucēt pareizi novērtēt sava pielūdzēja labās un arī sliktās īpašības. Vīriešiem savukārt jāatturas no negaidītām iepazīšanām vai vecu attiecību atsākšanas, tās novedīs pie katastrofāliem notikumiem jūsu dzīvē.

Strēlnieks

Atbildības sajūta, spēja prognozēt situāciju citu acīs paaugstinās tavu autoritāti. Esi uzmanīgs darbā ar dokumentāciju. Vakarā iespējama romantiska tikšanās vai jauna iepazīšanās, kas pāraugs nopietnās attiecībās.

Mežāzis

Saspringta diena. Visdrīzāk šodien tavi iezīmētie plāni nesasniegs gaidīto rezultātu. Veltī šo dienu tam, lai analizētu savas veiksmes un neveiksmes. Uzticies savai intuīcijai, nerēķinies ar padomiem no malas – tikai tu pats vari sev palīdzēt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien vajadzētu nolīdzsvarot emocijas un domas, attiecības ar mīļoto cilvēku. Iespējams kāds negaidīts notikums vai ziņa, kas var mainīt tavu dzīvesveidu.

Zivis

Pretrunīga diena gan darba, gan privātajā sfērā. Esi uzmanīgs darbā ar dokumentāciju un materiālām vērtībām – augsts kļūdu un naudas zaudēšanas risks. Nedod citiem solījumus, kurus nevari izpildīt!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dari to, ko pats vēlies! Horoskops 24.maijam
5 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma veiksmīga nedēļas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
5 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies vairāk izmantot savu iztēli! Horoskopi 23.maijam
6 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Premjers Kariņš paziņo, no kā būs atkarīga ierobežojumu mīkstināšana pēc 9.jūnija 1
14 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki tiek sodīti un atstāti bez ienākumiem. Opozīcija kritizē koalīciju 6
11 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Par pārkāpumiem novadu reformas kampaņā soda ierēdni. Ministrs Pūce komentē
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iedzīvotāji pasaka, ko domā par Kučinska solījumiem. Kučinskis atbildi parādā nepaliek 1
12 stundas
LE
LETA
Kultūra
Austrija pašnodarbinātajiem māksliniekiem maksās 1000 eiro ikmēneša pabalstu
7 stundas