Foto: Paula Čurkste/LETA

Neticami! Dziedātājai Evijai Vēberei balvu pasniedz Olga Rajecka: vai mākslinieces izlīgušas mieru? 0

12. februāra, otrdienas vakarā, norisinājās ikgadējā Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons 2019”, kurā jaunā dziedātāja Evija Vēbere par savu albumu “Sirdsbūt” saņēma balvu kategorijā “Alternatīvās vai indie mūzikas albums”. Uz skatuves šajā dienā tikās arī dziedātājas Olga Rajecka un Evija Vēbere. Pērn Rajecka par Vēberes izpildījumu dziesmai “Svētku diena” koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” izteicās ne ļoti labvēlīgi, jaunās mākslinieces uzstāšanos nodēvējot par “parodiju”, bet tagad abas šķietami salīgušas mieru.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Vēl pavisam nesen, sagaidot un svinot Latvijas valsts simtgadi, koncerta “Mīlestības vārdā. 18+” laikā visu Latviju satricināja 28 gadus vecā dziedātāja Evija Vēbere, kura izpildīja Imanta Kalniņa “Svētku diena”. Lieki piebilst, ka šo dziesmu tradicionāli gadiem ilgi bija dziedājusi tautā iemīļotā māksliniece Olga Rajecka.

Pasniedzot balvu, Rajecka teica: “Izrādās, ka šai mūzikai joprojām nav robežu, neviens nezina, kā tai īsti jāskan, neviens nezina, kā to darīt un kā tam vispār ir jābūt. Es ļoti priecājos, ka šī mūzika ir tik tālu attīstījusies.” Turklāt, brīdī, kad Vēbere saņēma balvu, abas cieši un ilgi apskāvās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Asas diskusijas izvērtušās arī komentētāju vidū:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.