Foto AFP/LETA

Nīcas novadā no jūras izcelts cilvēka līķis 0

Vakar Nīcas novadā no Baltijas jūras izcelts cilvēka līķis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kokteilis
Pareģojums par 2026. gadu piepildījies tikai nedēļu pēc gada sākuma: gaišreģe aicina gatavoties tālākajam
Tehniskās apskates laikā notiek dīvainas lietas – fenomens, par kuru neviens skaļi nerunā
FOTO. “Lūk, šādas personības maina likteņus!” Sērojošā sieva un daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki atvadās no Imanta Freiberga
Lasīt citas ziņas

Bojāgājušā cilvēka mirstīgās atliekas VUGD darbinieki izcēla no jūras un nodeva Valsts policijai, kura skaidros precīzu nāves iestāšanās iemeslu.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā veicis 11 glābšanas darbus – piecus novados, četrus – Rīgā, bet divus – citās pilsētās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.