Foto: Ieva Leiniša/LETA

No nākamā gada februāra apkure patukšos talsenieku maciņus 2

Pievieno LA.LV

SIA “Talsu namsaimnieks” iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK) siltumenerģijas tarifu projektu, kas paredz, ka maksa par siltumenerģiju Talsos pieaugs par 15,11% un būs 70,85 eiro par megavatstundu (MWh), liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Fico pēc tikšanās ar Zelenski mainīja savas domas par došanos uz Putina parādi Maskavā
VIDEO. Automašīnai izrauts motors! Uz Jūrmalas šosejas avārija; pie stūres bijusi sieviete
Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Lasīt citas ziņas

Plānots, ka jaunais tarifs stāsies spēkā 2020.gada 1.februārī.

Spēkā esošā tarifa izmaiņas tiek skaidrotas ar mainīgo un pastāvīgo izmaksu izmaiņām – kurināmā materiāla cenu kāpumu, attiecināmo darbinieku skaita un atalgojuma izmaiņām, kā arī citu izmaksu pozīciju izmaiņām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par siltumenerģijas apgādes tarifa projektu lietotājs var SIA ”Talsu namsaimnieks” Ezeru laukumā 2, Talsos.

Kompānija “Talsu namsaimnieks” reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2 060 238 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmums pērn strādāja ar 3,27 miljonu eiro apgrozījumu un 30 987 eiro peļņu. “Talsu namsaimnieks” pieder Talsu novada pašvaldībai.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.