Dzeloņstiepļu žogs uz Latvijas-Baltkrievijas robežas.
Dzeloņstiepļu žogs uz Latvijas-Baltkrievijas robežas.
Foto: Ivars Soikāns/LETA

No nelikumīgas valsts robežas šķērsošanas atturēti 23 cilvēki 1

Aizvadītajā diennaktī no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas valsts robežas šķērsošanas atturēti 23 cilvēki, savukārt kopumā šogad – 2588 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

Šogad humānu apsvērumu dēl uzņemti 177 cilvēki.

Uz ārējām robežām konstatēti 44 robežpārkāpēji. Terehovas, Grebņevas, Silenes un Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta septiņiem Ukrainas, trīs Krievijas, vienam Baltkrievijas, vienam Gruzijas un vienam Korejas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, pieciem Moldovas pilsoņiem, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi, četriem Ukrainas un vienam Moldovas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgu ceļošanas dokumentu. Vēl vienam Krievijas un vienam Ukrainas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Terehovas un Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti trīs Tadžikistānas, divi Uzbekistānas, viens Ukrainas un viens Gruzijas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti trīs uz Londonu izceļojoši Latvijas pilsoņi, kuru dokumenti nav derīgi izceļošanai uz Lielbritāniju. Personām liegta izceļošana no valsts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti divām personām – vienam Igaunijas un vienam Uzbekistānas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu 27 personām – 14 Baltkrievijas, pieciem Latvijas, trīs Ukrainas, diviem Moldovas, vienam Krievijas, vienam Igaunijas un vienam Vācijas pilsonim.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.