Vadims Baraņņiks
Vadims Baraņņiks
Foto: LETA/Paula Čurkste

No “Saskaņas” izslēgtais Baraņņiks saņēmis ap 80 tūkstošiem eiro 3

No Rīgas domes “Saskaņas” frakcijas un partijas izslēgtais Rīgas vicemērs Vadims Baraņņiks pērn par darbu domē saņēmis 34 161 eiro, bet par darbu Rīgas brīvostas valdē – 45 418 eiro, liecina Baraņņika valsts amatpersonas deklarācija, kas iesniegta Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Baraņņiks pērn bija Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs, Rīgas vides aizsardzības fonda padomes priekšsēdētāja vietnieks, Rīgas domes Dzīvojamo telpu izīrēšanas komisijas priekšsēdētājs, Rīgas domes Zvejniecības licencēšanas komisijas loceklis, kā arī valdes loceklis Rīgas brīvostā.

Tāpat Baraņņiks pērn bija valdes loceklis SIA “VS Consulting”, valdes loceklis SIA “Highway Media”, valdes priekšsēdētājs biedrībā “9.maijs.lv”, valdes loceklis jaunatnes futbola klubā “Saskaņa”, valdes loceklis biedrībā “Dzīvā atmiņa”, valdes loceklis dzīvokļu īpašnieku biedrībā “Zeltrītu 8” un likvidators nodibinājumā “Lidlauks Spilve”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Baraņņika īpašumā ir dzīvoklis Mārupes novadā un kopīpašumā – zeme Mārupes novadā. Tāpat Baraņņikam pieder 500 “Highway Media” kapitāldaļas 711,44 eiro nominālvērtībā.

Rīgas vicemērs pērn deklarējis skaidras naudas uzkrājumu 72 397 eiro apmērā, kā arī bezskaidras naudas uzkrājumus 11 047,81 eiro un 100 ASV dolāru apmērā.

Baraņņiks pagājušajā gadā nav deklarējis parādsaistības, bet ir izsniedzis 3364,47 eiro aizdevumu.

LETA jau vēstīja, ka pēc jauna Rīgas mēra Daiņa Turlā (GKR) ievēlēšanas ir sašķēlusies partijas “Saskaņa” Rīgas domes frakcija. No frakcijas “par rupjiem pārkāpumiem” izslēgti četri biedri – Rīgas vicemērs Vadims Baraņņiks un deputāti Valērijs Petrovs, Aleksejs Rosļikovs un Vitālijs Dubovs, kuri piektdien izslēgti arī no partijas kopumā.

Tas nozīmē, ka Rīgas domes valdošajai koalīcijai vairs nav 32 balsu, bet gan tikai 28 – tieši tikpat, cik opozīcijai. Viens no opozīcijas deputātiem līdz šim balsojumos gan parasti ir atbalstījis valdošās koalīcijas viedokli.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.