Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: pexels.com

Nolaupa automašīnu ar tur guļošo īpašnieku un vēl vienu cilvēku. Jaunumi no tiesu zālēm 2

Artis Drēziņš, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Kurzemes rajona tiesa Saldū piespriedusi trīs gadu un divu mēnešu cietumsodu un 1200 eiro naudas sodu Jānim B., kurš pēc kopīgas alkohola lietošanas nolaupīja automašīnu ar tur guļošajiem dzeršanas biedriem – automobiļa īpašnieku un vēl vienu cilvēku.

Jānis bija 1,49 promiļu reibumā un iebrauca baļķu kaudzē. Viens no pasažieriem smagi cieta.
CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa piespriedusi 200 piespiedu darba stundas sabiedrības labā Kristianam V., kura automašīnā policija atrada 12 patronas.

Rīgas rajona tiesa piespriedusi Vilnim K. 140 piespiedu darba stundas sabiedrības labā un 2247,60 eiro naudas sodu valsts labā par maluzvejniecību. Vīrietis Gaujā ievilka savā laivā tīklus ar zivīm un no šiem tīkliem izņēma un ielika somās nozvejotos trīs lašus, divus sapalus un divus brekšus, pēc kā atbrauca upes krastā, kur tika aizturēts.

Kurzemes rajona tiesa Saldū par nelikumīgi nomedītu alni piespriedusi Vitautam S. četru mēnešu nosacītu cietumsodu un 4300 eiro naudas sodu valsts labā.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi Jevgenijam J. divu gadu cietumsodu nosacīti un transporta līdzekļu vadītāja tiesību atņemšanu uz gadu.

Uzsākot braukšanu ar savu automobili, vīrietis nepārliecinājās, ka pret labo automobiļa sānu atspiedies kāds cilvēks

. Rezultātā cilvēkam pārbrauca pāri un viņš guva smagas traumas.

Zemgales rajona tiesa Aizkrauklē piespriedusi Renāram U. 80 piespiedu darba stundas sabiedrības labā par to, ka viņš ar koka mietu sadauzīja kāda uzņēmuma ārdurvis un izsita logu.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa piespriedusi mēneša cietumsodu Danielam G. par to, ka viņš lielveikalā “Maxima” no veikala preču plaukta nozaga alkoholiskā dzēriena “Oakheart original” litra 35% grādīgā pudeli 14,99 eiro vērtībā.

Preci vīrietis paslēpa zem jakas un izgāja no veikala, par dzērienu nesamaksājot. Prece atgriezta veikalam.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa piespriedusi Indulim M. 200 piespiedu darba stundas sabiedrības labā un aizliegumu divus gadus ieņemt ierēdņa amatu valsts pārvaldē.

Par nu jau bijušā robežsardzes majora nodarījumu “Latvijas Avīze” rakstīja pagājušā gada 27. janvārī. Majoru pieķēra, kad viņš savā automobilī lēja robežsardzes degvielu.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa piespriedusi Daivai F. sešu gadu cietumsodu. Sieviete kopīgas alkohola lietošanas laikā nodūra vīrieti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.