FOTO: LETA

No VARAM uz DARAM. Cik tas izmaksās un kurš par to maksās? 36

Kāds sabiedrībai aktuāls jautājums ir par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārveidi, – nodalot vides jautājumus, dabas aizsardzība tomēr paliktu VARAM, attiecīgi ministrija mainītu arī nosaukumu, kura abreviatūra būtu DARAM (Dabas aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija).

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Cik līdzekļu tas prasīs un cik šis pasākums izmaksās valstij, kurš par to maksās? Šādu jautājumu TV24 raidījumā “Uz līnijas” uzdeva kāds skatītājs.

“Šeit nav tiešas izmaksas. Arī attiecībā uz cilvēkresursiem, kas būtībā pāriet no vienas ministrijas uz otru. Man grūti pateikt uzreiz, kur var šīs izmaksas izveidoties, bet kopumā tā vienošanās ir tāda, ka pāriet sadaļa, tāda, kāda tā ir – gan attiecībā uz telpām un novietojumiem, gan arī ir, kur šiem dienestiem atrasties, – jā, tur nesaredzu kādas lielas izmaksas,” tā raidījumam norāda Inga Bērziņa, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre (JV).

CITI ŠOBRĪD LASA

Lielas izmaksas nebūs vai vispār izmaksu nebūs nekādu Bērziņa nevar pateikt, iespējams, kādas radīsies. “Man grūti uzreiz iedomāties, kādas, es nezinu, – varbūt darbiniekiem, pārceļoties no vienas ēkas uz otru,” Bērziņa pieļauj, ka šis viss iekļausies tekošajos budžetos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.