Referendumā Luksemburgā vēlētāji pārliecinoši noraidījuši priekšlikumu piešķirt balsstiesības arī ārvalstniekiem, kas veido gandrīz pusi no valsts iedzīvotāju kopskaita.
Referendumā Luksemburgā vēlētāji pārliecinoši noraidījuši priekšlikumu piešķirt balsstiesības arī ārvalstniekiem, kas veido gandrīz pusi no valsts iedzīvotāju kopskaita.
Foto – AFP/LETA

Noraida balsstiesību piešķiršanu ārvalstniekiem 0

Rezultāti pēc balsu apkopošanas vairāk nekā 90 iecirkņos liecina, ka gandrīz 78% vēlētāju noraidījuši balsstiesību piešķiršanu ārvalstniekiem.

Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
TV24
“Tramps tikko aicināja savus cilvēkus pamest Krieviju, tas norāda, ka, iespējams, viņš gatavojas reālām darbībām,” atklāj Slaidiņš 94
Kokteilis
Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc romantiskuma: pirmās vietas karaliene – Zivis, bet pēdējā…
Lasīt citas ziņas

Liela daļa no Luksemburgā mītošajiem ārvalstniekiem ir citu Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņi. Visvairāk starp viņiem ir portugāļu, kas veido 16,4% no 565 000 valsts iedzīvotāju kopskaita. Septiņi procenti no Luksemburgas iedzīvotājiem ir franči, 3,5% – itāļi, 3,3% – beļģi, 2,2% – vācieši. Vēl septiņus procentus veido ieceļotāji no valstīm, kas neatrodas Eiropā. Viņu vidū visvairāk ir Kaboverdes pilsoņu, ziemeļamerikāņu un ķīniešu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.