Foto: PN/Scanpix/LETA

Noraida priekšlikumu Saeimā rīkot debates par labklājību 0

Saeima šodien noraidīja “Saskaņas” rosinājumu līdzīgi kā ārpolitikas debates ik gadu rīkot parlamentārās debates arī par tautsaimniecību un labklājību.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

Priekšlikums paredz, ka ekonomikas ministram Saeimai līdz 3.janvārim jāiesniedz ikgadējais ziņojums par paveikto un iecerēto darbību tautsaimniecībā, tajā skaitā saistībā ar investīciju piesaisti. Šo ziņojumu būtu paredzēts skatīt Saeimā ap katra gada janvāra pirmo pusi.

Tāpat tika rosināts, ka labklājības ministrs parlamentam līdz 20.janvārim iesniedz ziņojumu par paveikto un iecerēto darbību iedzīvotāju labklājības veicināšanai, tajā skaitā saistībā ar nevienlīdzības mazināšanu un dzimstības veicināšanu. Šo ziņojumu bija paredzēts skatīt Saeimā ap katra gada janvāra beigām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Grozījumus Saeimas kārtības rullī iesnieguši “Saskaņas” deputāti Vjačeslavs Dombrovskis, Jānis Tutins, Igors Pimenovs, Valērijs Agešins un Ivans Ribakovs.

Parlamenta Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Juta Strīķe (JKP) sacīja, ka Saeimas kārtības rullī jau iesniegti priekšlikumi par visu ministru pienākumu informēt par savu darbību parlamentu, tāpēc “Saskaņas” iesniegtais priekšlikums uzskatāms par dublējošu un nebūtu atbalstāms.

Katru gadu janvāra otrajā pusē Saeimā notiek ikgadējas ārpolitikas debates.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.