Publicitātes foto

Nost ar netīriem traukiem! 5 iemesli, kāpēc Jauno gadu sagaidīt ceļojumā 0

Ceļojums vienmēr ir piedzīvojums, kaut kas jauns un nebijis – tieši ar šādu atklājēja sajūtu iespējams sākt Jauno gadu ceļojumā, piedzīvot neredzētas cittautu tradīcijas, iegūt jaunus draugus un baudīt svētku sajūtu, kalt jaunus plānus un mērķus, zina teikt “Interlux Travel” pārstāvis Vitālijs Puķīts.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Viens jūrā pazudušais ūdensmotociklists atrasts dzīvs. Otra meklēšana turpinās 45
Lasīt citas ziņas

Ceļojumā Jaunā gada gaidīšanas prieks ir lipīgs

Vēl Vecā gada pēdējās dienās sākt ceļojumu, lai Jauno gadu sagaidītu citā valstī, daudziem ir jau tradīcija, ko atkārtot, ja ne katru gadu, tad ik pēc laika. Gūtās emocijas gan no ceļojuma, gan Jaunā gada sagaidīšanas sev neierastā vidē, daudziem sniedz vēl spēcīgāku ticību, ka nākamais gads noteikti būs vēl labāks, bagātīgāks un daudzsološāks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Apkārtējais prieks un līksmība sniedz svētku sajūtu, ko mājās ierastās vides, gadu no gada vienādās svinēšanas dēļ bieži vien grūtāk piedzīvot. Būt Jaunā gada pirmajās dienās ceļojumā noteikti ir savādāk, ja ne labāk kā mājās!

Šodienas pasaules gals – rīt visa jaunā sākums

Ja Vecais gads raisa skumjas, iespējams, piedzīvots, darba, tuvu cilvēku zaudējums, tad ceļojums noteikti mudina nedaudz nolikt šīs rūpes malā, par tām nedomāt vai domāt mazāk, kā arī vienkārši ļauties braucienam, atpūsties no visa.

Jaunā gada sagaidīšana noteikti ir laiks, kad cilvēki ir atvērti sarunām, labprāt iepazīstas no jauna, vēl laimi pat svešiniekiem. Šādā atmosfērā nav laika skumjām! Iespējams, pēc atgriešanās dažas problēmas šķitīs kļuvušas maznozīmīgas vai būs radies spēks dzīvot tālāk ar jaunu skatījumu un cerībām.

Greznas egles un eksotiskas tradīcijas

Katrā valstī Jauno gadu sagaida atšķirīgi, līdz ar to šāds ceļojums reizē ir izglītojošs un sniedz pieredzi cittautu kultūrā kā svētkus gaidīt un svinēt. Krāšņa uguņošana Prāgā vai skūpstu maratons Venēcijā, romantiski izrotātās pilsētiņas Šveicē, greznās egles Maskavā – tas viss sniedz jaunu pieredzi un iedvesmu.

Eksotiska Jaunā gada sagaidīšanas pieredze noteikti būs tādās valstīs kā Japāna, Ēģipte, Peru, Ekvadora u.c. tālajās zemēs, bet tradīciju ziņā līdzīgāk mums Jauno gadu sagaida Vācija, Šveice, Itālija, Somija, Čehija, Krievija u.c.

Nekādu netīro trauku!

Vecgada naktī katrā pilsētā notiek balles un dažādi pasākumi, restorāni gādā par īpašām ēdienkartēm, var doties naksnīgās pastaigās utt. Šādi var ļauties svētku priekam, ko sarūpējuši citi, jo jūsu uzdevums ir tikai izvēlēties svinību vietu, bet viesnīcā gaidīs silta gulta un Jaunā gada brokastis.

Reklāma
Reklāma

Pašam nav neparko jārūpējas – nav jāiet uz veikalu vai tirgu pēc produktiem, nav jāspodrina māja un Jaunā gada rītā atkal jāsāk viss no sākuma. Uzvelciet svētku tērpu un sviniet Jaunā gada iestāšanos!

Saplānot Jaunā gada mērķus un vēlmes

Ceļojumā jaunās vides, piedzīvojumu iespaidā raisās arī dažādas jaunas domas un idejas, tāpēc vērts, uz papīra vai elektroniski, tās pierakstīt. Vislabāk, ja starp ekskursijām, pastaigām, gardajām maltītēm atradīsiet arī brīvu brīdi, lai apsēstos un padomātu, sarakstītu Jaunajā gada svarīgākos darbus, mērķus un vēlmes, ko gribat sagaidīt.

Kas zina, varbūt nākamā Jaunā gada sagaidīšanas ceļojumā uzrakstīto izlasīsiet un secināsiet, ka viss piepildījies, tiešā tā, kā Jūs vēlējāties!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.