Foto: Arņa Krauzes Twitter konts

Notikusi smaga avārija uz Vidzemes šosejas 1

Pievieno LA.LV

Šovakar starp plkst. 19.30 un 20 notikusi autobusa un vieglās automašīnas avārija uz Vidzemes šosejas starp Siguldu un Līgatni. Grāvī iebraucis autobuss Rīga-Alūksne, ir cietušie, liecina aculiecinieku ieraksti mikroblogošanas vietnē Twitter..

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Notikuma vietā strādā glābēji, novērojis žurnālists Arnis Krauze.

Ugunsdzēsēji no ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajiem braucamlīdzekļiem atbrīvojuši divus cilvēkus, kurus nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aculiecinieces video redzams, ka vienā ceļa pusē grāvī ieslīdējusi vieglā automašīna, bet avarējušais “Nordeka” autobuss atrodas grāvī pretējā ceļa pusē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.